Meksika Gezi Notları -4-

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

14 Yorum Var

 1. feyzullah dedi ki:

  Selam, şans eseri sitenizi buldum.Vaktim yettiği kadarda izliyorum.videoları veya yazılarınızı..Tebrik ediyorum radikal kararlarınız için..Şansınız bol olsun..

 2. feyzullah dedi ki:

  Dikkatimi çeken ,şunu unuttum yazmayı,
  ”Artık her gün 4 saatimi İstanbul trafiğinde, metrobüste hiçbir yere tutunmadığım halde ayakta giderek harcamıyordum. 6 yıllık mesaiden sonra bunun verdiği hafifliği tarif etmek pek mümkün değil.”
  umarım bir gün diyebilirim.Tekrar bol şans..

 3. Ozan dedi ki:

  Şu karlı fotoğrafa bittim doğrusu :) Kartpostallardaki gibi bir yer.

  • Rotasız Seyyah dedi ki:

   Bir gün önce güneş kremi kullanmıştık hava sıcak ve güneşli diye. Ertesi sabah böyle bir karla uyandık :)

 4. Özge Kökyay dedi ki:

  Paylaşımlarınız o kadar etkileyici ki, sitenize göz atmamla yerleşik hayatımda ne kadar mutsuz olduğumu fark ediyorum. Yine de güzel hayatlar yaşanabileceğini görmek umut veriyor,nereden baksam gezilere başlamak benim on yılımı alacak. Bu yüzden ne yapıp etmeli günlük hayattaki güzellikleri bulmalı ve siteniz gerçekten çok güzel.

 5. Eylem dedi ki:

  Selam Ben Eylem tekrar,ç. Sizin rotasız sayfamız bizim rotamız oldu Meksika’da. Her gittiğimiz yerde önce siz ne yapmışsınız diye bakıyoruz. Şimdide Guanajuatodayız. Acaba gece çıkmak için salsalı bar var mı hatırladığınız? Çok teşekkürler, iyiki gitmişsiniz.. Xx

  • Rotasız Seyyah dedi ki:

   Salsa için bir akşam beni güzel bir yere götürmüşlerdi ama adını hatırlamıyorum. Yerel bir gence sorsanız yardımcı olurlar.

 6. hakan dedi ki:

  zip line yerini bulmak kolay mı?Çok ilgimi çekti gerçekten.

 7. Bir kelebek dedi ki:

  Lise son sınıfım her teneffüs tekrar tekrar kitabınızı okuyup duruyor önemli ayrıntıları zihnime hapsediyorum. Tam bir idolsüzünüz. Bir gun 4 yıl sonra üniversiteden koşarak uzaklaştığımda aynı arabaya yanlışlıkla otostop çekmek dileği ile yolunuz açık olsun :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: