Ekvador Gezi Notları -1-

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

7 Yorum Var

 1. Yine güzel bilgiler, kısa bir süre uzak kalacağının bilgisini vermiştin, sabırsızlıktan eski yazılara tekrardan gözatıp not alıyorum yeniden :) yeni yazılarını merakla bekliyoruz.

 2. Emirhan dedi ki:

  Bu tatilde ücretsiz evinde kaldığınız insanların (Bir site üzerindendi ama ismini unuttum.) bu işten herhangi bir çıkarı var mı? Yoksa sadece yardım amaçlı mı tanımadıkları insanları gasp, hırsızlık, cinsel saldırı gibi tehlikelerle evlerine alıyorlar? Bir insanın profilinde ne kadar iyi referans olursa olsun bu riskler her zaman var bence.

 3. Yol Tarifi dedi ki:

  Ben de Ekvadora gitmeyi dşünüyorum gezmeye tavsiye eder misiniz?

 4. Altan dedi ki:

  Yazılarınızı yeni okumaya başladım ilk işim Hindistan gezinizi okumaktı ki zannedersem o ülkeye henüz gitmemişsiniz gitmeyi düşündüğünüz ülkelerden birisi midir?

 5. Fatma kanar dedi ki:

  Merhaba. Uzun yıllardır severek sizi takip ediyorum. Bir videoyu tekrar izlemeyi çok istiyorum ama bulamıyorum. Adi olmayan kadin. Bu küçük kadin beni çok derinden etkiledi. Bana hangi ülke videosu olduğu konusunda çok rica ediyorum lütfen geri dönerlesiniz. Çok sevgiler.

 6. Haşmet dedi ki:

  Yıllar önce biraz okumuştum ama şimdi gerçekten lazım olduğu için tekrar okumaya başladım yazıları. Allah razı olsun emek verip yazmışsın, biz de böylelikle yararlanıyoruz. Galapagos’a çok pahalı olduğu için gitmemişsindir sanırım. Gitseydin orası hakkındaki gözlemini de okumak isterdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: