Venezuela Gezi Notları -1-

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

7 Yorum Var

 1. muslum dedi ki:

  Görsel olarak etkileyici bir yer ama güvenlik nedenlerinden ötürü gitmesem de olur tarzında yaklaşıyor insan. Şelaleleri ilgi çekici. Düzinelerce para 90’ların Türkiye’sini hatırlattı adeta. Kişisel malzemeleri bile temin etmekte zorlanan ülkeleri görünce haline şükrediyor insan. Bu arada kitabınıza sahip olanlardanım. İnstagramda bazı kişiler kitabı temin etmekte zorlandıklarını yazmışlar Ankara’da çok rahat bulabilirsiniz. Fiyatı kitabın kalitesine görselliğine göre çok makul. Gayet akıcı devamı geleceğine eminim. Hayallerinin peşinden gitmek isteyenler için doğru rota, rotasız seyyah… Her ne alanda olursa olsun inanmak yolu yarılamak zannımca…Başarılar

 2. şenol eskin dedi ki:

  kolombiya üzerinden lyatin amerike’da gezmek istiyorum. bu konuda hiçbir bilgiye sahip değilim. nasıml bilet alacağım, nere üzerinden aktarmalı yapacağım vs. uzun süreli bir gezi düşünüyorum aslında. arkamda ağlayanım yok ve zaman diye bir sorunum da. yanıtlarsan sevinirim. ya da sanal ortam üzerindenbu sorularıma yanıt verecek bir yer adresi de olur. teşekkürler.
  (Kuşadası- Şenol)

 3. vedat sağlam dedi ki:

  Venezuella’da, yanında kalabileceğim ev arkadaşı var mı? Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Telekkürler…

 4. Caner dedi ki:

  Seyahat arkadaşı olabilirim”

  Tek hayalim yurt dışı seyahatine çıkmak ama maddi imkansızlıklar yüzünden bunu gerçekleştiremiyorum. Eğer imkanı olan biri varsa seyhat arkdaşı olabilirim ingilizcem iyi derecededir.
  İletişim: csbeatz54@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: