Yelkenliye Otostop Çeken Barbaros

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

9 Yorum Var

 1. SEVDA dedi ki:

  Gerçekten helal olsun cesaretine imrenmemek elde değil… Bravo…

 2. reyis dedi ki:

  meraba abi, bi sorum olacaktı..

  bu yaz türkiye turu ve seneye interrail için sırt çantası ve ayakkabı konusunda ikilemdeyim..

  çanta için, minimum eşya almayı düşünüyorum.. 35litre yeterli olur mu acaba? tek mevsimlik olacağı için, yazın tişört şort ya da kışın pantolon mont şeklinde gezmeyi düşünüyorum.. kamp için sadece ufak bi çadır ve tulum, önceliğim hosteller.. Bunlar için yeterliyse eğer 35 litre alacağım.. Yetmezse, senin tavsiyelerini bekliyorum..

  Ve ayakkabı konusunda, trekking ayakkabılar yazın giyilmeli mi? bozuk yollar olacak, asfalt olacak yürüdüğüm yerler.. bi terlik-sandalet olacak, bi de ayakkabı eklemeli miyim?

  Tavsiyelerini bekliyorum abi, kolay gelsin..

 3. Batu dedi ki:

  Barbaros’un yelkenli hikayesi efsane valla imrendim, isminin hakkını vermiş. Kendisine de soracağım ama Latin Amerika’da hostelde çalışmayla ilgili yasal bir kısıtlama olacağını tahmin ediyorum. Bir bilginiz var mı?

 4. Otostop belli başına sıkıntı olan bir konu zaten, özellikle senin bir tecrübende adamın arabayı durdurup sizden para istemesi ve sornasında yaşananlar biraz ironikti :) Denizde tek bir teknede ufak alanda bir yabancı ile yol almak biraz daha sıkıntılı bir durum sanki :) Umarım arkadışımız kazasız belasız yoluna devam eder.

 5. bilinmiyor dedi ki:

  Bugun ikinci gunum yoldayim bol sanslar hepimize Turkceden baska dil bilmiyorum yas 26 adios amigosss

 6. S.Burak dedi ki:

  Hiç değişmeyen bir yüz… :) Saatlerdir blogu inceliyorum, yazılarını okuyorum ve içimden takdir ediyorum çünkü gerçekçi ve faydalı. Sonra bir başlıkta, bir bakıyorsun resimdeki kişi liseden sıra arkadaşına çok benziyor. Sonra biyografiye giriyorsun ve… Bingo! Gerçekten o! Sonra biraz önce duyduğun takdir duygusu yerini gurura bırakıyor… Tebrik ederim arkadaşım. Başarılarının devamını dilerim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: