Guatemala Gezi Notları -3-

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

10 Yorum Var

 1. emre dedi ki:

  bu latino hispanic diye tabir ettikleri latin amerika ülkelerini benimde gezme fırsatım oldu gerçektende çok tehlikeli ve illegal işlerin ana vatanları olarak biliniyor.
  pek tarihi güzellikleride malesef yok tek aktiviteleri illegal işler bunda yaşam standartlarının kötü olması en büyük etken
  yazınız için çok teşekkürler

 2. Ozlem dedi ki:

  Merhaba,
  Volcan De Fuego’ya hangi acente ile ciktiniz, isim verebilir misiniz? Su anda sezon dolayisi ile 75$dan basliyor internet uzerinden baktigim fiyatlar.

  • Rotasız Seyyah dedi ki:

   Quetzali Travel Agency. Meydandan islek caddeyi kullanarak otubuslerin kalktigi ya da sokak pazarinin oldugu yere giderken solda kaliyor.

 3. YASİN dedi ki:

  israillerin yerleşme nedeni kahve olabilir (jacob) para nerede onlar orada

 4. Murat dedi ki:

  Bu ülkeye olan ilgim kahvesiyle tanıştıktan sonra oldu. Birçok orijin kahve denedim ama antigua nın kahvesi kadar spesifik nefis bir kahve tatmamıştım. Sonra araştıramaya başlayınca maya kültürünün de bu ülkeye has oldugunu öğrendim ilgi alakam daha da arttı. Gelecekte seyahat etmek istediğim ilk amerika ülkesi olacak sanırım. Kahve bahçelerini gezmeyi çok istiyorum.
  Yazdıklarınız benim için altın değerinde,çok sağolun.
  Yazdıklarız

 5. İlker dedi ki:

  Merhaba, iki hafta sonra ben de Antigua’da olacağım ve Acatenango’ya çıkmayı planlıyorum. Acaba siz hangi tur ile çıktınız ve memnun kaldınız mı? 22$ gerçekten çok uygun bir fiyat. Selamlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: