Kitap Yardımı

Lütfen kitap yardımı için mail göndermeyiniz, bana ulaşmayınız. Alttaki yazıda tüm detaylar var. Lütfen alttaki yazıyı okuyunuz. Şu ana kadar birçok okula destek ulaştırıldı ve ulaştırılıyor. Emeği geçen herkese tekrar teşekkürler.

Bazı okullardan “kütüphanemizde kitap yok, bize kitap gönderimi için destek olur musun?” diye talepler geliyor. Ben de elimden geldiğince sosyal medya hesaplarımdan konuyu paylaşıyorum ama her gün benzer şeyleri paylaşmak işin tadını kaçırabiliyor. O sebeple artık bu tip konuları sadece bu başlıkta toplayacağım. Eğer siz de okulunuz için benzer destek arayışındaysanız lütfen alttaki yorum kısmına detaylıca bilgileri(ihtiyaç, iletişim, adres) yazın. Kitap göndermek isteyen o bilgiler doğrultusunda sizlerle iletişim kurabilir.
Not: PTT Kargo bu gibi durumlar için indirimli hizmet sağlıyormuş. Kitap göndermek isteyenler değerlendirilebilir.

Kitap ihtiyacı olan okulların listesi;
1- Yenidoğan Ortaokulu / Siirt
Not: Destek duyurusunu yaptıktan sonra iki ay içinde 2000’e yakın kitap gönderildi ve kütüphane çok güzel bir hale gelmiş. O sebeple desteklerinizi diğer okullara iletmeniz daha faydalı olabilir.
Kütüphanedeki rafları daha önce hayırsever bir vatandaş yaptırmış. Kitaplar ise ya ansiklopedi ya da ders kitaplarıymış. 9-13 yaş arası için kitap gerekiyor. Hikaye, roman ya da İngilizce eğitim kitapları olabilir.

İletilen desteklerden sonra kütüphanenin şu anki durumu;

İletişim ve kargo adresi;
Yenidoğan Ortaokulu
Garzan Mahallesi
Kurtalan/Siirt
Okul Tel No: 0 484 411 60 83
(İlgili öğretmen arkadaşımızın adı Furkan Alkan)

2- Çıkrık Raif Mumcu Ortaokulu / Şanlıurfa
Öğretmen Ersin Çağlak kütüphanenin kötü durumda ve kitap ihtiyacı olduğunu söyledi. Ortaokul öğrencilerine yönelik her türlü kitap desteğine açıklar.
gg
İletişim ve kargo adresi;
Çıkrık Raif Mumcu Ortaokulu
Çıkrık Sok. Söylemez Mah.
Siverek/Şanlıurfa
Öğretmen arkadaşın adı Ersin ÇAĞLAK ve telefon numarası 0539 844 33 15

3- Metamazon Metastatik Meme Kanseri Derneği
Bu dernek kütüphanesi olmayan okullara kütüphane açıyormuş. Ocak 2017’ye kadar 12 tane kütüphane açmışlar ve aktif olarak çalışan bir ekipleri de varmış. Genelde ilk ve ortaokul seviyesindeki kitapları sizlerden talep ediyorlar.
kk
İletişim için;
0532 743 43 78
metastatikmemekanseri@gmail.com
Facebook adresi

4- Kabakum Ortaokulu / İzmir
Müdür yardımcısı Ramazan Tosun Bey köy okullarının ihtiyaçlarını alttaki gibi belirtmiş.
“Sınıf kitaplıkları ve okuma kitapları, sınıf elbise askılıkları, öğrenci dolapları, okul spor malzemeleri ( futbol topu, basketbol topu, voleybol topu vb.), sınıf duvar saati ve okulumuzun en önemli ihtiyaçlarından biri olan fotokopi makinesi konusunda bizlere yardım eli uzatmanızı bekliyoruz.”
r2 rm1
İletişim ve kargo adresi;
Kabakum Mah. Vatan cad. 25/3
Dikili-İzmir
0232 675 70 36

5- Şehit Üsteğmen Korhan Zağralı Ortaokulu / Siirt
Öğretmen arkadaşımız Yasin Gölezlioğlu okulun ihtiyaçlarını alttaki gibi belirtmiş;
“Okulumuz kütüphanesinin kitap yardımlarına ihtiyacı var. Ayrıca Pervari’nin en uzak köyünde olmamıza rağmen ( merkeze 5 saat) TEOG sınavında ilçenin en yüksek derecesini de çıkartmış bulunuyoruz. İkinci dönem sınava hazırlanmak için soru bankasına da çok ihtiyacımız var. Roman ve soru bankası yardımlarınızı bekliyorum.”
İletişim ve kargo adresi;
Yıldırım Market (Yasin Hoca Doğanköy) Köye kargo gelmiyor parantez içindeki ifadeyi yazarsanız Market bize ulaştırıyor.
Pervari/Siirt
Telefon: 553 4610410
Yasin Nuri Gölezlioğlu

6- Faik Ali Ortaokulu / Bağlar / Diyarbakır
Müdür yardımcısı bana ulaştı ve talepleri alttaki gibi;
“Okulumuz alt gelir durumuna sahip bir yerde olduğu için çoğu öğrencimizin kitap, kalem, defter, a4 kağıdı, boya, çanta ve ayakkabı gibi çok fazla ihtiyacı var.”
Destek olmak isteyenler için iletişim bilgileri;
Nükhet Coşkun Cad., Sağlık Ocağı Yanı, Bağlar/Diyarbakır
Tel: 0536 013 6844

7- Kamil Korkmaz Zafer İlkokulu Anasınıfı / Süleymanpaşa / Tekirdağ
Sevim Hanım’ın talebi;
“Kitap yardimi gerçekten çok güzel bir etkinlik ama bizim sınıfımızın oyuncağa ihtiyacı var. Oyun; öğrenmenin en eğlenceli halidir bir çocuk için. Yardim ve desteklerinizi bekliyoruz.”
Sevim Yavuz
Kamil Korkmaz Zafer ilkokulu Anasınısı
Süleymanpaşa / Tekirdag

 Not: Yukarıda da dediğim gibi; benzer konularda bir destek istiyorsanız lütfen tüm detayları yorum kısmına yazınız. Bana mail göndermenize gerek yok.

397 Yorum Var

 1. Meryem dedi ki:

  Sevgili Mehmet öncelikle teşekkür ederim. Bende bir köy okulunda görev yapıyorum ve okulumuzda kırtasiye kitap vb ihtiyaçlar var. İsmim Meryem Yağlıpınar. Telefon numaram 05071946

  • Rotasız Seyyah dedi ki:

   Merhaba Meryem Hanım,
   Eğer siz de okulunuz için benzer destek arayışındaysanız lütfen alttaki yorum kısmına detaylıca bilgileri(ihtiyaç, iletişim, adres) yazın, ben de bu yazıya ekleyeyim.

   • Murat dedi ki:

    Okulumuzda öğrencileri okumaya teşvik edecek okuma alışkanlıklarını giderecek “okuma atölyesi” adıyla bşr projeye başladık. Kitap ihtiyacımız çok yardımda bulunursanız seviniriz…Yardımlarınızı bekliyoruz… Murat Yaşar—-Ayancık mesleki ve teknik anadolu lisesi—-Ayancık/sinop 05052421273

   • Zehra dedi ki:

    Merhaba ben Şanlıurfa da görev yapıyorum. 2.sınıfları okutuyorum ve sizden kitap set yardimi bekliyorum veli durumumuz hiç yok yardımcı olursanız seviniriz.

   • Tuğba Yılmaz dedi ki:

    Merhaba iyi günler ben Şanlıurfa’da üniversite öğrencisiyim.Biz burda kendi çapımızda köy çocuklarına yardım ediyoruz ama kitap konusunda cok sıkıntı cekiyoruz ilkokul kitapları roman hikaye ansiklopedi ne varsa bize ulaştırabilrsenz cok memnun oluruz.
    05457203153

   • Berivan dedi ki:

    Merhabalar ben Berivan Ağrı Ibrahım Çeçen üniversitesi Türkçe öğretmenliği 4. Sınıf öğrencisiyim. Staj yaptığım okulda kütüphane yok. Öğrenciler bu konuda büyük sıkıntılar yaşamakta yardımlarınızı bekliyoruz

 2. Fatih ALTIN dedi ki:

  Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde bir köy okulunda çalışıyorum. Kütüphanemizde yok denecek az kitap mevcut. Köyümüz de imkanları çok iyi olmayan bir köy. Öğrencilerimizin ilkokul ve ortaokul seviyesinde gerek klasiklere gerekse güncel kitaplara ihtiyacı vardır. Yardımlarınızı bekliyoruz. Her bir kitapta ayrı ayrı minnettar kalacağız. Öğrenci sayımız 144 tür.
  İletişim Numaraları: Fatih ALTIN-0507 642 99 38 Okul İletişim: 0266 676 11 44

  • Rotasız Seyyah dedi ki:

   Merhaba Fatih Bey,
   Eğer siz de okulunuz için benzer destek arayışındaysanız lütfen alttaki yorum kısmına detaylıca bilgileri(ihtiyaç, iletişim, adres) yazın, ben de bu yazıya ekleyeyim.

   • ugur dedi ki:

    saygideger ogretmen arkadaslarim ve kitap sever ilgilileri ben ogretmenim.koyumum lisesinin kutuphanesine acil kitap yardimi yapmanizi rica ediyorum.

    • Demet dedi ki:

     Merhaba Uğur bey,
     Okuma kitabı değil ama liseli dediniz diye yazmak istedim. Okulunuzda üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler için soru bankası ya da konu anlatımlı her türlü kitap ihtiyacı olan varsa yardımcı olmak isterim.
     Eğer ihtiyaç varsa demetguzelmansur@gmail.com adresine mail atarsanız size yardımcı olmak isterim.

    • Nurdan dedi ki:

     Bende çopunluk lise son ve ünv. Hazırlık için konu anlatımlı kitaplar. Bir çoğu çözümlenmemiş soru bankası. Testler var. Öprencilerinizle çözeriz okuruz derseniz açık adresinizi yazın. Göndereyim.

   • sedat emrem dedi ki:

    ilk ve orta okul seviyesine uygun kitap yardımlarınızı bekliyoruz… 260 öğrencimiz var ve sadece 150 kitabımız var düzeye uygun…. Lütfen yarınlarımıza yardımlarınızı eksik etmeyin… Desteklerinizi bekliyoruz… Pınarbaşı mahallesi çevre yolu caddesi Pk:25600 Şehit Ahmet Akdağ Ortaokulu Hınıs /Erzurum iletişim 05426564314

  • Sariye Güngör dedi ki:

   Merhaba, elimde 30-40 kadar 2. 3. Sınıf seviyesinde kitap var, işinize yarar mı? Gönderebilirim

   • zehra özer dedi ki:

    Merhaba Sariye Hanım,
    Elinizdeki kitaplar hala mevcut mu? Ben Doğubeyazıt’ta çalışıyorum. bu sene 2. sınıf okutacağım. Kitap ihtiyacımız var.

    • Filiz Mete dedi ki:

     Zehra hanım merhaba, oğlumun test kitapları ve fasikül şeklinde olan testler var. Üniversite giriş için. Test kitaplarının büyük bölümü kullanıldı üzeri yazılı ama kullanmadıkları da var. Gönderebilirim size. İlgilenirseniz bana yazın lütfen

    • Pelin dedi ki:

     Zehra hanim merhaba. Bende epey bir cocuk romani ile bilim kitaplari var. Ihtiyaciniz varsa hala gondermek isterim. Sevgiler

   • Ersin dedi ki:

    Hocam merhaba ben ağrı Patnos ilçesinde günbeli köyünde öğretmenlik yapmaktayım bizim okulda hiç hikaye kitabı yok yardimci olursanız sevinirim. İsmim ersin tel:05393892054

   • Belkıs öztürk dedi ki:

    Merhaba ben alabilirim hala mevcutsa.

 3. Ramazan TOSUN dedi ki:

  İzmir-Dikili Kabakum Köyü Kabakum Ortaokulunda Müdür yardımcısı olarak görev yapmaktayım. Rotasız Seyyah olarak gerek sosyal medyada gerekse bizzat eğitim camiasına birçok Sosyal Sorumluluk Projeleriyle destek verdiğinizi yakinen takip ediyor ve takdir ediyoruz. Okulumuz her ne kadar o meşhur Batı’da yer alsa da imkanlarının aslında hiçte elverişli olmadığı, gözlerin hep uzaktan gelecek yardım ellerinde olduğu aşikardır. Bizler bugün varız yarın yokuz. Ama bugün çocuklar için neler yapabiliyorsak, yaptıysak; arkamıza baktığımızda çocuklarımıza güzel bir hayat bırakmanın mutluluğu içerisinde olacağız. Aslında çok şey değil isteklerimiz, öğretmenler olarak tek amacımız; yapımı çok eski yıllara dayanan bu köy okulumuzu ve sınıflarımızı eğitim-öğretime daha uygun hale getirmek, yaşadığımız ortamı daha da güzelleştirmek. Öğrencilerimizin hayalindeki o güzel sınıflara ve okula kavuşmaları için siz değerli büyüklerimizin de katkılarına gerçekten çok ihtiyacımız var. Şüphesiz ki; sizlerin destekleri başta öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve köy halkımızı çok mutlu edecektir. Sizlerden naçizane ricamız; sınıflarımızda hiç olmayan sınıf kitaplıkları ve okuma kitapları, sınıf elbise askılıkları, öğrenci dolapları, okul spor malzemeleri ( futbol topu, basketbol topu, voleybol topu vb.), sınıf duvar saati ve okulumuzun en önemli ihtiyaçlarından biri olan fotokopi makinesi konusunda bizlere yardım eli uzatmanız. (Sadece 5 adet sınıfımız vardır.) Belki bu ihtiyaçlarımızın hepsine birden karşılık vermeniz güç olabilir ancak; biz sizden gelecek ufacık bir katkıya, sadece bir okuma kitabı teminine de müteşekkiriz. İnanıyorum ki Rotasız Seyyah olarak güzel ülkemizin siz değerli büyükleri sayesinde başta öğrencilerimizin, köy halkımızın ve biz öğretmenlerin yüzleri gülecek, yarınlara daha mutlu ve daha umutlu bireyler yetiştirmenin gayreti içerisinde olacağız.
  Duyarlılığınız ve hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

  Ramazan TOSUN
  Kabakum Ortaokulu
  Müdür Yardımcısı
  Tel:05423560298

  • Rotasız Seyyah dedi ki:

   Merhaba Ramazan Bey,
   Talebinizi yazıya ekledim. Umarım faydası olur.
   Sevgiler.

   • Tamer dedi ki:

    Selamlar elimde temel britanika var ihtiyaç varsa gönderebilirim ayrıca büyük larouse var

   • Gözde Topal dedi ki:

    Merhabalar. Elimizde ilkokul düzeyi hikaye kitapları var. Adres bilgileri iletirseniz yardımcı olmak isterim. Çok fazla yorum olunca içinden çıkamadım.

    • Ersin dedi ki:

     Ağri ili Patnos ilçesi gunbeli köyünde öğretmenlik yapmaktayım. Hikaye kitaplarına çok ihtiyacımız var yardımcı olursanız sevinirim ismim ersin tel:05393892054

 4. Yasin Gölezlioğlu dedi ki:

  Arkadaşlar Siirt Pervari Doğanköy Şehit Üsteğmen Korhan Zağralı Ortaokulu’nda Türkçe Öğretmeniyim. Okulumuz kütüphanesinin kitap yardımlarına ihtiyacı var. Ayrıca Pervari’nin en uzak köyünde olmamıza rağmen ( merkeze 5 saat) TEOG sınavında ilçenin en yüksek derecesini de çıkartmış bulunuyoruz. İkinci dönem sınava hazırlanmak için soru bankasına da çok ihtiyacımız var. Roman ve soru bankası yardımlarınızı bekliyorum.
  Adres: Siirt Pervari Yıldırım Market (Yasin Hoca Doğanköy) Köye kargo gelmiyor parantez içindeki ifadeyi yazarsanız Market bize ulaştırıyor.
  Telefon: 5434610410
  Yasin Nuri Gölezlioğlu

 5. Fatih ALTIN dedi ki:

  Merhaba,
  Okulumuzun ilkokul ve ortaokul düzeyinde roman, hikaye kitapları ve tüm derslerden kaynak kitaplara ihtiyacı var.
  Bizden desteğini esirgemeyen herkese şimdiden teşekkür ederiz.
  Adres: Durabeyler Köyü/ Durabeyler Şehit Faruk Gezen İlkokulu/Ortaokulu
  Dursunbey/ BALIKESİR

 6. sevim yavuz dedi ki:

  Kitap yardimi gerçekten çok güzel bir etkinlik ama bizim sinifimizin oyuncağa ihtiyacı var oyun öğrenmenin en eğlenceli halidir bir çocuk için yardim ve destekletinizi bekliyoruz
  Sevim Yavuz
  Kamil korkmaz zafer ilkokulu Anasinifi
  Süleymanpaşa tekirdag

 7. Gamze dedi ki:

  Merhaba. Diyarbakir/Kocakoy/Caytepe Koyu Caytepe Ilkokulu ‘nda Sinif Ogretmeni olarak calismaktayim.Ismim Gamze Pursuk. Tasimali okulumuzun her turlu temizlik ,kirtasiye ve bilisim malzemelerine ihtiyaci bulunmakla birlikte yeni acacagimiz kutuphanemiz icin de ayrica hikaye,raf vb. desteklerinizi umuyor ,tesekkurlerimi sunuyorum.
  Iletisim:05052677025

 8. Şerife KILIÇ dedi ki:

  Van Başkale Yavuzlar Ortaokulu’nda matematik öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuz İran sınırında, taşımalı eğitimle öğrenci barındıran orta büyüklükte bir köy okulu. Aslında bir okulun ihtiyacı olana her şeye ihtiyacımız var.
  İki ricam var ilki temizlik malzemeleri ki bunu şöyle açıklayayıım ;okulumuzda görevli persomel yok bu yüzden Van’ın -20 derecelerinde eldivenle ders anlatmak zorunda kalıyoruz.Soğuğa katlanıyoruz çünkü kaloriferlerin müdümümüz ve öğretmenlerimiz tarafından zaman zaman Dda olsa yakılmasıyla okul lavabo koridorlar ve sınıfların çok kötü kokmasıyla önü açılacak sorunlarla başa çıkarken daha çok zorlanıyoruz. öğretmenlerimizle beraber şu ana kadar kendi imkanlarımızla okulu temizleyip bu görevi yerine getirsek de desteğinize ihtiyacımız var.
  i
  İkinci ricam da kütüphanemiz için bir tane ansiklopedi seti. bunun açıklaması da şöyle ki öğrencilerimizi kaynak taramasına yönlendiremiyoruz. İnternet altyapısının köy içinde bulunmamasından dolayı da geriye araştırma kaynağı olarak çok bir şey kalmıyor. Bir miktar çekinerek yazsam da birçok derneğe dileklerimizi iletip cevap dahi alamasak da ben sizlere böyle uzunca ve kendimce samimi cümlelerimle durumumuzu anlatmak istedim. günlerimizin güzel geçmesi dileği ile SEVGİYLE KALIN Rotasız Seyyah Ailesi. İLETİŞİM: 05398705131

  • Zafer Yurt dedi ki:

   Şerif’e hanım iyi akşamlar.Okulunuz için Ansiklopedi ihtiyacınız halen geçerlimidir.

   • Şerife dedi ki:

    Zeynep Karataş hanımefendi evinde bulunan Ana Britannica ve Osmanlı tarihi setini gönderdi Zafer Bey. Şu an elimizde bunlar var. Kitap her zaman ihtiyaçtır :) eğer bizden daha çok ihtiyacı olan okul varsa onlara iletebilirsiniz. Yok ise ben her zaman talibim :)

 9. Rıfat oğurlu dedi ki:

  Merhaba mehmet bey oncelikle boyle güzel ve anlamli bir paylasimin gerceklesmesine vesile oldugunuz icin tesekkur etmek istiyorum. Siirtin kurtalan ilcesinde bulunan yeni mahalle ortaokulunda gorev yapmaktayim. Okulumuz muhit olarak kenar mahalle de bulunmakta olup sosyo ekonomik durumlari iyi olmayan ancak okumak icin cok gayret gosteren bir ogrenci profiline sahip. Ne yazikki bizimde cocuklarin okuma istegini karsilayacak bir kutuphanemiz yok daha dogrusu kutuphanemiz neredeyse hic yok. Bu ihtiyacimizi yardimseverlere iletirseniz minnetar oluruz. Adres: Recep Tayyip ERDOĞAN Bulvarı Yeni Mahalle 141/1 Kurtalan SİİRT tel: 05437443111

 10. Yağmur Üzüm dedi ki:

  Merhaba,

  Bilecik/Bozüyük Kumral Abdal Anadolu Lisesi Kütüphanesi için kitap yardımına ihtiyacımız var. Okul 365 öğrenci mevcuduna sahip. Şimdiden çok teşekkürler.

 11. Damla Öncül dedi ki:

  Merhaba. Siirt Kurtalan Yenimahalle Ortaokulu’nda görev yapıyorum. Okulumuzda kütüphane ve kitap Yok. Kitap, kitaplık, masa be sandalye ihtiyacımız var. yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim .

 12. Zeliha Çördük dedi ki:

  MALTEPE GÜLSUYU İMAM HATİP ORTAOKULU
  Okulumda kütüphane var fakat içerinde kitap yok .Öğrenci mevcudumuz 316 .Gülsuyu,Eski Üsküdar Cad.NO:38 Maltepe/İstanbul Şimdiden teşekkür ederim.

 13. melis dedi ki:

  Merhaba bu sene üniversite sinavina hazırlanicam ama elimde çalışabilecegim kaynak yok sizden ricam bana çalışabilecegim sadece sozel dersler icin (turkce tarih cografya/felsefe/din) ygs ve lys konu anlatımları ve soru bankasi istiyorum lutfen bana yardimci olun cok onemli kabul edersiniz cok sevinirim

  • Özlem dedi ki:

   Merhaba Melis, üniversiteye girdin mi bilmiyorum. Ama ben yazını yeni görüyorum. Elimde çok sayıda üniversite hazırlık kaynağı mevcut. Arkadaşlarından bu şekilde ihtiyacı olanlara sayısal kitapları gönderebilirim.

   • Sultan dedi ki:

    Hala elinizde mevcutsa kitaplar benimde ihtiyacım var gönderebilirmisiniz ?

    • MEHMET dedi ki:

     Merhaba
     Elimizde çocuk ve yetişkin kitapları vardır. Gönderebilmemiz için bize iletişim bilgilerinizi verebilir misiniz?

     • Vezir Tokuyucu dedi ki:

      Şanlıurfa/ Viranşehir Işıldar ilk/ortaokulundan yazıyorum. Yeni eğitim- öğretim yılında öğrencilerimizin temel okul ihtiyaçlarının karşılanması için desteğinize ihtiyacımız var. Özellikle kitap eksiğimiz var. Okulumuz köy okulu, ilk-orta-ana sınıf bünyesinde toplam 200 civarında mevcudumuz var. Yardımlarınızı bekliyoruz. Şimdiden teşekkürler. E postamı bırakıyorum, hala yardımcı olmak istiyorsanız, iletişime geçelim.

     • Vezir Tokuyucu dedi ki:

      vzrtkyc@gmail.com

    • Demet dedi ki:

     Ben gönderirim sultan, hangi ders lazım demetguzelmansur@gmail.com adresine mail atarsan yardımcı olurum.

    • Melek dedi ki:

     Benimelimde de sayisal kitaplar mevcut universiyeye hazirlik icin. Oglum gecen sene hazirkanmisti .istiyorsan sana gonderebilirim sultancim

    • Birsen dedi ki:

     Merhaba sultan oğlum universite sinavina girdi bende hiç yapılmamış kitaplarda var adresini ve tel verirsen gonderebilirim

    • Melek cil dedi ki:

     Sultan hn oglumun bir yığın sayisal test kitaplari var. Hala ihtiyaciniz varsa gonderebilirim. Telefon numaranizi ya da adres bilgisini yazarsaniz gonderebilirim

 14. Mehmet Kırıcı dedi ki:

  Denizli Sarayköy Gazi Ortaokulunda çalışıyorum. Bırakın kitabı, okulumuzda kütüphane bile yok, yardımlarınızı bekliyorum. 05074527503

 15. Gamze Açıksöz dedi ki:

  Merhabalar, Dünyayı güzellik kurtaracak ekibi olarak 30 Ağustos 2017 de kaybettiğiniz değerli dostumuz ve bağışçımız gezgin İsmail Ragıp Geçmen adına bir kütüphane kurmak istiyoruz. İhtiyacı olan okulları bize yönlendirmenizi rica ederiz.
  Not: facebook ve instagramdan bizi takip edebilirsiniz

  • sümeyye dedi ki:

   Merhaba
   Diyarbakır Silvan Ortaokulunda öğretmenim. Okulumuzun kütüphanesi mevcut değil. Sınıflarda sınıf kütüphaneleri oluşturmak istiyoruz. İlgilenirseniz sevinirim. Teşekkürler

   • AYŞE dedi ki:

    merhaba ben Diyarbakır da Vali Ünal Erkan İÖO da sınıf öğretmenliği yapmaktayım sınıfımızda kütüphaneye ihtiyacımız var. Lütfen bize kütüphane oluşturmamıza yardım edin. teşekkürler
    ADRES: cezaevi alt köşe BAĞLAR/DİYARBAKIR

 16. Betül KUZUCU dedi ki:

  Merhaba,
  Görev yerim Mahmut Hilmi Doğan Ortaokulu Haymana/ANKARA.. Okulumuzda kütüphane diye ayrılmış alanda sadece eski 3 adet dolap ve eski ansiklopediler var. Öncelikli ihtiyacımız tabi ki kitap ancak kitaplık ve masa sandalye takımları konusunda da yardıma açığız. Öğrenci sayımız 254. Lütfen yardımcı olun. İletişim: 5063437255

  • MEHMET dedi ki:

   Hocam merhaba
   Elimizde çocuk ve yetişkin kitapları mevcut. Size nasıl ulaştırabilirim?

   • NURAY TUNÇ dedi ki:

    Mehmet Bey hala kitaplarınız mevcut ise Siirt Pervari de ki Lise ve ilkokul için başlattığımız kitap kampanyamıza gönderebilirsiniz
    NURAY TUNÇ
    NİŞANCIPAŞA MH, 1106 SK, ÖZGÜR APT. NO:26/1
    ŞEHZADELER
    MANİSA
    TLF:0551 2071384

 17. Oya bekez dedi ki:

  Merhaba.ben izmir buca fatih sultan mehmet anadolu lisesinde ingilizce öğretmeniyim.kendi çabalarımızla bir kütüphane oluşturmaya çalışıyoruz ama çok yetersiz kaldık.bağışlayacağınız tek bir kitap bile bizi çok mutlu eder.teşekkürler:)
  adres:toki fatih sultan mehmet anadolu lisesi buca/izmir

  • Hümeyra dedi ki:

   Merhaba hocam, çok sayıda test kitabı ve bir miktar lise düzeyinde roman bulunmakta. Okulunuzun hala ihtiyacı var ise göndermek isterim. Lütfen hberberoglu25@outlook.com adresine gönderim yapabileceğim bir adres verebilir misiniz?

  • Esma dedi ki:

   Oya hanım ben de roman türü yetiskin kitapları var isterseniz yollayabilirim..bana mailden ulasirsaniz daha iyi olur
   esmauyar3535@gmail.com selamlar

  • Tülay Durmuş dedi ki:

   Merhaba ben Bitlis Güroymak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Türk dili ve edebiyatı öğretmeniyim. Maalesef okulumuzun bir kütüphanesi yok ve bir kütüphane kurmak istiyoruz ancak okulumuzun bu kütüphane ayırabilecek bir bütçesi yok eğer bize kitap bağışında bulunabilirseniz çok memnun oluruz.
   Öğrenci sayımız 300 ‘dür
   OKUL: GÜROYMAK MESLEKİ TEKNİK VE ANADOLU LİSESİ
   ADRES:KÜMBET MAHALLESİ BARAKALAR CADDESİ 312 NOLU SOKAK BİTLİS /GÜROYMAK

 18. Demet Engin dedi ki:

  O kadar kişi yazmış ki ümitsiz bir şekilde merhaba diyorum. Samsun ‘a yeni atandim ve Türkçe ogretmeniyim. Okulumuz köy okulu ve malesef ki ciddi anlamda kitap ihtiyacımiz var. Öğrencilerin kitaba ulaşımı zor olduğu için kitap okuma alışkanlıkları oluşmamış. Öncelikle ogrencilerimle birlikte bir kütüphane oluşturma hevesine girdik. İnşallah bu hevesle oluşturduğumuz kütüphanenin kitaplarını okuyarak alışkanlık kazanacaklarina inanıyorum. Bunun için araştırma yaparken rast geldim. Belki nasibimizi vardır. Duyarliliginiz için teşekkür ediyorum. Adres: Ataköy Köyü Ataköy Ortaokulu Çarşamba /Samsun

  • Şükrü bozdemir dedi ki:

   Kitap ihtiyacınızı karşılarmı bilmem ama elimde 100 civarı orta öğretim seviyesi çeşitli kitaplar var . İkinci dönem için(şubat ayı) gönderebilirim daha önce olsaydı 1000 kadar dağıttım elimde 100 tane kaldı..

  • Figen Gökçek dedi ki:

   Halâ kitap vb ihtiyacınız devam ediyormu?
   Beni e posta dan arayabilirsini.

 19. İlknur Turan dedi ki:

  Mehmet Bey merhaba.Van’ın Edremit ilçesinde depremden sonra yapılan afad konutlari bünyesinde yapılan okulumuz icin kütüphane kurmak istiyoruz.Çocuklarımızı kitapların güzel dünyasıyla buluşturmak adına başlattığımız çalışmada bizlere destek olmak isteyenler çıkarsa çok mutlu oluruz.
  Esentepe mahallesi
  Kiracılar Toki Yunus Emre Ortaokulu
  5.etap (18)
  İlknur Turan

 20. Ezgi ÖLMEZ dedi ki:

  Ankara Haymana Atatürk Ortaokulu’nda öğretmenim. Okulumuz öğrencileri kitap okumayı çok sevmesine rağmen malesef bir kütüphanemiz yok. Kendi imkanlarımızla az çok kitap aldık fakat onlar da çok yetersiz. Kitap desteği ile bir kütüphane oluşturmak istiyoruz. Desteklerinizi bekliyoruz.
  Ezgi ÖLMEZ
  Haymana Atatürk Ortaokulu
  05537529798

 21. İbrahim Demir dedi ki:

  Merhabalar Muş’un Hasköy ilçesinin Elmabulak ortaokulunda Türkçe öğretmeni olarak görev yapmaktayım okulumuzun kütüphanesi yok. Okuma saatlerimiz maalesef boş geçiyor. Desteklerinizle küçük de olsa bir kütüphane oluşturmak istiyorum.Destek verecek olan herkes için şimdiden teşekkür ediyorum.. Elmabulak ortaokulu 0505 700 47 90

 22. GÜLSÜM BİLİCİ dedi ki:

  Merhabalar durumu iyi olmayan öğrencilerime yönelik kitap desteğinize ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Okulumuzda kütüphane vardı fakat bu sene bazı durumlardan dolayı kaldırıldı. İlkokul öğrencilerine yönelik etkinlik, çalışma,öykü kitapları da olur. Şimdiden tesekkür ederım.
  KARTALBEY İLKOKULU
  KİLİS-MERKEZ
  5077178242

 23. Recep Tayyib dedi ki:

  Merhaba Girusun’da bir köyde okula kütüphane kuracağız yardımcı olursanız sevinirim. Kitaplar İlkokul ve ortaokula yönelik olması rica olunur. Kitapların türü farketmez.
  Kargo Adresi:Hacı Hasan Mahallesi Hacı Hasan Başı Caddesi No:224
  Tel:05455597516
  Alıcı:Recep Tayyib DOĞAN

 24. Hatice ÇOBANOĞLU dedi ki:

  Okulumuzun kütüphanesi boş. Çocukların dikkatini çekebilecek ilkokul ve ortaokul kitaplarına ihtiyacımız var. Çocuklar çok boş zaman geçiriyorlar eğer güzel bir kütüphanemiz olursa en azından kitap okumanın ve kütüphane kültürünün güzelliğinin farkına varacaklar. Şimdiden teşekkürler.

 25. Hatice ÇOBANOĞLU dedi ki:

  Okul adresimiz Mecidiye Şehitler ilkokulu Bigadiç Balıkesir .

 26. Filiz dedi ki:

  Merhaba ,, en son çocuğumda okulunu bitirdi elimde birçok lise kitapları var .. ihtiyacı olanlara iletmek istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum . Bu siteyi gördüm internette ama güncelmidir hala bilmiyorum Yardımcı olup yol gösterirseniz sevinirim

  • Rotasız Seyyah dedi ki:

   Merhaba Filiz Hanım. Günceldir. Yukarıda yorum yazan birçok öğretmen arkadaş var. Onların yazdığı adreslerden birine ya da birkaçına gönderebilirisiniz. PTT kargo ile gönderirken “içinde kitap var” derseniz daha ucuza gönderiyormuş. Sevgiler.

 27. Erdal EKİNCİ dedi ki:

  Merhaba okulumuz kütüphanesi için 9-15 yaş arasına uygun kitap aramaktayız yardımcı olursanız seviniriz

  • Fatma SİVRİKAYA dedi ki:

   Merhabalar. Bir köy okuluna tek öğretmen olarak yeni atandım. Okulumda çocukların okuyacağı hiç kitap yok. 1-2-3-4. sınıflar için okuma kitabına ihtiyacımız var.
   Gaziantep/İslahiye
   Yeşilova İlkokulu
   Tel: 0536 894 58 64

 28. Gülşan Atmaca dedi ki:

  Merhabalar ben Aydın’ın bir ilçesinde bir köy okulunda Türkçe öğretmeniyim.Okulumuzda öğrencilerin yararlanabileceği bir kütüphanemiz yok.O nedenle bir kütüphane kurabilmem için kitap toplamaya çalışıyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Ortaokul ya da ilkokul seviyesine göre fark etmez.Çünkü ilkokul ve ortaokul aynı binada.Şimdiden çok teşekkürler.

 29. Merhaba. Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesi Kızılkaya köyünde görev yapmaktayım. Okulumuzun İngilizce Beginner ve Elementary seviyesinde kitaplara ihtiyacı vardır. yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.
  Okul Müdürü Mustafa Barış Adak
  Kızılkaya İlk-Ortaokulu
  Kızılkaya Köyü, Doğubayazıt/AĞRI
  Tel: 0 538 311 75 87

 30. Fatih ÖZGÜÇ dedi ki:

  Merhaba. Ben Şanlıurfa ili Halfeti ilçesi Yeşilözen ilkokulu nda sınıf öğretmeniyim. Okulumuz da kütüphane yada çocukların okuma yapacağı salon sınıf Vs hiç bir şey yok okulda böyle bir ortam yaratıp çocuklarda okuma alışkanlığı ve farkındalığı geliştirmek istiyorum bunun için kitaplara ihtiyacım var lütfen sesime ses olur musunuz ? Bu cabanizi da takdir ediyorum şimdiden teşekkürler ederim

  • Figen dedi ki:

   Fatih Bey Merhaba,
   Hala kitap ihtiyacınız var mı? ilkokuldaki oğlumun 20-25 hikaye-roman kitabı var verilmeyi bekleyen..ilgilenirseniz gönderebilirim..
   İyi çalışmalar, teşekkürler..

 31. esra çetin dedi ki:

  balıkesir gönen mirciler mesleki ve teknik anadolu lisesinde edebiyat öğretmeniyim. Okulumuzda doğru düzgün bir kütüphanemiz yoktu bu sene okulumuza yeni bir kütüphane oluşturmaya çalışıyoruz. Lise seviyesi okuma kitaplarına ihtiyacımız var İlgilenirseniz çok seviniriz

 32. zekeriya dedi ki:

  Selamünaleyküm Hayırlı günler Ben Sivas Merkez Güney Köyü’nden Zekeriya Altınoluk bizim 300 öğrencileri ivas Merkez Güney köyü Şehit Jandarma Uzman Çavuş Sadettin Yazıcı İlköğretim okulumuz var Bu okulumuza acil hikaye kitabına çok ihtiyacı var 100 temel eserler kitabı
  7 yaş ve 15 yaş arası hikaye kitaplarını Çok ihtiyacımız var bize temin ederseniz size minnettar kalırız saygılarımızla

 33. Ramazan dedi ki:

  Ben Sandaldan Ramazan Başarık. Sandal Cumhuriyet Orta Okulu için kitap yardımında bulunusanız çok sevinirim. Okulumuz için kütüphane yapıldı ancak hala raflarımız boş. Sadece 100 civarında kitap var buda bizim için çok az.köy okulu olduğumuz için hiç kitap yardışı gelmiyor. Lütfen yardımınızı esirgemeyin

 34. Ferah özdemir dedi ki:

  Merhaba konyanin karapinar ilçesinden 75. Yıl ilköğretim okulundan yaziyorum. Okulumuza kendi çabalarımıza kütüphane yapmaya çalışıyoruz. İlk okul ve orta okul düzeyinde kitaplara ihtiyacımız var bize yardımda bulunursaniz seviniriz.

 35. Veli ÖKSÜZ dedi ki:

  Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Süleyman Şah İlkokulu okulumuz yeni bir okul iki yıllık eksiğimiz kütüphaneydi onuda hayır sever vatandaşa yaptırdık tek eksiğimiz kitap yardımlarınızı bekliyoruz.
  süleyman şah ilkokulu
  Erkenez Mh. Şehit Serkan Bursalı Cd.
  Dulkadiroğlu/ Kahramanmaraş
  tl:03442365523
  tl:5530851205

  • Duran Kaya dedi ki:

   Veli bey halen kitap ihtiyaciniz var ise; bende yeni durumda cocuk klasikleri serisi romanlar var. Bana cevap verirseniz ptt kargo ile gonderebilirim.

 36. Eyyup selçuk dedi ki:

  Erzincan tercan çadırkaya ortaokulunda türkçe öğretmeniyim okulumuzun 6-14 yaş grubu için kitaba ihtiyacı var yardımlarınızı bekliyoruz. 100 temel eser türk ve dünya klasikleri. Çadırkaya kasabası. Çadırkaya ilk/ORTAOKULU tercan erzincan 0532652782

 37. Zeynep dursun dedi ki:

  Merhabalar Ben Van ın Bahçesaray ilçsesinde sınıf öğretmeniyim sınıf kütüphanesi oluşturmaya çalışıyorum eğer bu konuda bize yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. 3. Ve 4. Sınıf düzeyinde hikaye kitaplarına ihtiyacımız var.

 38. Fatma dedi ki:

  İyi günler ben cizrenin gürsu köyünde türkçe öğretmeniyim yeni atandım lakin okulda kütüphanemiz yok elimden geldiğince kendim kitap aldım ama kitaplarımız üç yüzü bulmuyor yardım ederseniz çok minnettar oluruz

 39. Fatma dedi ki:

  Adres gürsu ortaokulu şırnak/cizre
  Tel: 05414043639

 40. Esra dedi ki:

  Van Erciş ilçesinde Pınarlı İlkokulunda 3. Sınıf öğretmeniyim. Öğrencilerimin hikaye kitaplarına ve kırtasiye malzemelerine ihtiyacı var. Eğer yardımcı olabilirseniz çok seviniriz.
  Ad: Esra Ayrılma
  Adres: Van Erciş merkez şube

 41. Elif Aytolon dedi ki:

  İhsan Erturgut Ortaokulu, Turgutlu Manisa’da öğretmenlik yapmaktayım. Öğrencilerimizin okuma saatlerinde bile ellerindeki kitaplar yetersiz. Yardımcı olursanız memnun oluruz. Şimdiden teşekkürler

 42. Nazlı DİLLİ dedi ki:

  Merhabalar Gaziantep Şehitkamil Nigar Ertürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde görev yapmaktayım. Okulumuzun kütüphanesi ansiklopedilerle dolu ancak roman, hikaye sayımız çok az. Lise düzeyine romanlar ve test kitaplarına ihtiyacımız var. Yardımlarınızı bekliyoruz :)

 43. Emine Dede dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin. Siirt Eruh Dağdöşü Köyü Şehit Piyade Er Lokman Tınazoğlu Ortaokulunda görev yapmaktayım. Okulumda kitaphanem var ve yeni kitaplara çok ihtiyacımız var. Eski kitaplar ihtiyaca cevap vermiyor, çocuklarımın ilgisini çekmiyor. Dergi okuma alışkanlığı da edinen çocuklarım için dergilere de ihtiyacımız var. Kırtasiye malzemesi de gönderebilen olursa çok memnun olurum. Yaş aralığı 10-14. 0538 883 45 89 HER TÜRLÜ YARDIMINIZ KÖY ÇOCUKLARINI MUTLU EDECEKTİR.

  • esma zeynep dedi ki:

   merhaba yardimda bulunan omadiysa bir miktar kitap var onlari size gondermek istiyorum

 44. Esra Altn dedi ki:

  Biliyorum bir çok yorum var belki de görülemeyecek kadar zor bi mesaj kutucuğu olacak ama ben yine de yazmak istiyorum. Mardin Savur ilçesinde bir köy okulunda görev yapıyorum. Kütüphanemizde sadece ansiklopediler bulunuyor ve bunun dışında okuma kitabımız yok maalesef. Okulda yaklaşık 350 öğrencimiz var. Okumaya ve paylaşmaya değer ortaokul gelişim düzeyine uygun okuma kitaplarına ihtiyacımız var. Umarım birisi duyacaktır

  • Bilge A. dedi ki:

   Merhaba,
   Elimizde 85 adet ilköğretim seviyesinde okuma kitabı var. Tek başına bir kütüphane oluşturacak miktarda değil ama, bir okula göndermek istiyoruz.
   Sizin için uygunsa iletişim bilgilerinize ulaşmak için bir mail adresi iletebilir misiniz?
   Sevgiler,

   • Merve dedi ki:

    Merhaba ben Merve zonguldak kilimli ilçesinde gelik ilkokulunda görev yapmaktayım ilkokul 4.sınıf öğretmeniyim okulumuzda bir kütüphanemiz yok elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyorum kitaplar elinizde mevcutsa yardım etmek isterseniz çok sevinirim

 45. İSMAİL BELİ dedi ki:

  Merahaba ben İsmail BELİ Bitlis’in Ahlat ilçesinde Ahlat Kız İmam Hatip lisesinde edebiyat öğretmeniyim okulumuzun kütüphanesi yok yeni kurulmuş bir okul ve ben de bu yıl atandım öğrencilerimin okuyacan kitapları olsun istiyorum.Sizler de yardım ederseniz birlikte bir kütüphane oluşturabiliriz ya da en azından okuyabilecekleri kitaplara sahip olmalarını sağlayabiliriz.

  • esma zeynep dedi ki:

   Merhaba okuma kitabi degil ama dergiler var elimde okunacagini dusunurseniz gonderebilirim Genç dergi yaklasik iki yillik sayisi mevcut.Bu yil ve iki yil oncesina ait

 46. İSMAİL BELİ dedi ki:

  Okulumun adresi:Ahlat kız anadolu imam hatip lisesi Erkizan mah. Emniyet sok. Ybo kampüsü No:1 Ahlat/BİTLİS

 47. Mehtap GÖRGÜLÜ dedi ki:

  Merhaba Diyarbakır Çüngüş İMKB 75.yıl yatılı bölge ortaokulu’nda Türkçe öğretmeniyim.Okulumda maalesef kitap sayısı çok yetersiz.İle iki saatlik mesafe ile en uzak okulum ve öğrencilerimin okumaya çok ihtiyacı var.

 48. Zeynal Abidin BELLUR dedi ki:

  Mrb arkadaşlar siverek halk eğitim merkezinde müdür yardımcısı olarak görev yapmaktayım köy okullarindaki öğrencilerimize hikaye kitapları toplama kampanyası başlatmış bulunuyoruz bu konuda destek olabilirmisiniz teşekkürler 05357813302

 49. Zeynep dursun dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar Batman Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ortaokulunda Bilişim teknolojileri öğretmeniyim. Okulumuzd ilk ve ortaokul beraber yürütülmektedir. Kütüphanemiz için öğrencilerimize yardımcı olabilecek kitaplar topluyoruz. Bu konudaki desteklerinizi bekliyoruz. Teşekkürler
  Zeynep Dursun//05384527398

 50. Fatih Altın dedi ki:

  Merhaba ben Fatih ALTIN.Daha önce okulum için kitap yardimi talebinde bulunmustum.Kitaplarimiz geldi.Cok tesekkur ederim.Fakat artik o okuldan ayrildigim icin iletisim bilgilerimin sayfanizdan silinmesini rica ediyorum.

 51. Enes Öztekin dedi ki:

  Merhaba,
  Elimde son 1 yıllık Chip ve Popular Science dergileri mevcut. 1 yıllık olduğu için bilgiler ve makaleler günceldir.
  Paylaşmak istiyorum. Lütfen iletişime geçin.
  enesoztekin@outlook.com

 52. Kevser BALCI dedi ki:

  Merhaba, Konya İli Yunak ilçesi Hursunlu Köyü İlk ve Ortaokulu’nda okul müdürü olarak görev yapıyorum. Uzun zamandır kullanılmayan kütüphanemizi bu yıl düzenleyerek kullanıma açmak istiyoruz. Ancak kitap sayımız yetersiz. İlkokul ve ortaokul düzeyinde kitap yardımlarınızı bekliyoruz.
  Adres: Hursunlu İlk ve Ortaokulu Hursunlu Mahallesi Yunak/KONYA
  İletişim için kevser.balci.06@gmail com adresime yazabilirsiniz. Teşekkürler.

 53. mukadder kaya dedi ki:

  yozgat sarıkaya mehmet akif ersoy ilkokulunda 4. sınıf öğretmeniyi. okulumuzun bir kütüphanesi ne yazıkkı yok. kendi imkanlarımızla sınıflara kitaplar alıyoruz. desteklerini bekliyorum
  iletişim mukadderkaya_@hotmail.com yozgat sarıkaya mehmet akif ersoy ilkokulu
  mukadder kaya …teşekkürler

 54. Onur BABAOĞLAN dedi ki:

  Yumurtalık imam hatip ortaokulu olarak kütüphanemizde kullanılmak üzere kitap yardımı talep ediyoruz. Teşekkür ederiz.

  • tuna dedi ki:

   Bünyemizde bulunan bir kitabevimiz vardır. Kitaplar MEB ve Kültür Bakanlığı onaylıdır. Yardımcı olmak isteriz. Kitaplar lise ve ortaokul seviyesindedir. İletişim için 0533 524 38 00 Whatsaptan yazarsanız sevinirim.

 55. ESRA dedi ki:

  Merhabalar…Van Kavuncu Ali Çavuş İlk ve Ortaokulunda ücretli öğretlik yapıyorum .Okulumuz köy okulu malesef bir kütüphanemiz yok .Geleceğin ışıkları çocuklarımız adına sizden kitap yardımı noktasında yardımcı olmanızı temenni ederim .Okuma bilinci oluşturmak için kitap yardımında bulunursanız bizleri mutlu edersiniz .Teşekkürler.. Esra Soydoğan İletişim esrasydgn Instagram adresimden ulaşabilirsiniz

 56. mehmet narfidan dedi ki:

  Merhabalar.. okulumuz okuma kitabı yönünden yetersiz durumda. Daha iyi bir eğitim için yardımlarınızı talep ediyorum.
  m.narfidan@hotmail.com

 57. Demet KAYA dedi ki:

  Ağrı Cumhuriyet Anadolu lisesinden edebiyat öğretmeni demet kaya.umarim bize de yardim edersiniz öğrencilerimizin test kitaplarına ihtiyacı var ekonomik durumları gercekten cok kotu sinavlar yaklasiyor hassasiyetiniz icin simdiden tesekkurler

  • Melek cil dedi ki:

   Demet hn test kitabi ihtiyaciniz devam ediyor mu? Elimde test kitaplari mevcut. Size ulastirmak isterim. Iletisim icin bir numara verirseniz size gonderebilirim

 58. Melih dedi ki:

  Okulumuza kütüphane olusturuyoruz ve ortaokul düzeyi kitap ihtiyacimiz var yardimci olursaniz sevinirim Şanlıurfa/ birecik

 59. Mikail Demir dedi ki:

  Şanlıurfa/Eyyubiye Şehit Onbaşı Kasım Aksoy Ilk/Ortaokulu’muza kütüphane kazandırmaya çalışıyoruz ancak kitap eksiğimiz çok fazla yardimci olursaniz cok seviniriz. Ilginizden dolayi teşekkürler.

 60. Ekrem AKAR dedi ki:

  Muğla’nın Dalaman İlçesinde kıt imkanlarla okulumuzda bir kütüphane oluşturmaya çalışıyorum. Destek olmak isteyen lise düzeyinde kitaplarla katkıda bulunursa çok mutlu olacağım. Ekrem AKAR – Tarih Öğretmeni . 0 530 657 99 03 A.İ.M. Mesleki Teknik Anadolu Lisesi
  Dalaman /Muğla

 61. OSMAN MURAT ERDOĞAN dedi ki:

  Antalya Kaş Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünde gelen sporcularımıza ve ailelerine salonumuzun hemen yanındaki iki lise ve iki yurttaki öğrencilerimize hitap edecek bir kütüphane oluşturmaktayız. Spor salonumuza gelen ana sınıfından başlayıp her yaş gurubundan öğrenci ve yetişkinlere hitap eden kitap desteklerinizi bekliyoruz. 0507 474 24 07

 62. eylül dedi ki:

  merhaba ben eylül.okulumuzda kütüphane oluşturuyoruz.ama yeterince kitabımız yok.kitap yardımlarınızı şu adrese gönderebilirsiniz. icikler köyü seyrantepe sokak icikler ilkokulu

 63. İlknur Can dedi ki:

  Okulumuzu kısıtlı imkanlarla bir kütüphaneye kavuşturduk. Fakat öğrencilerin faydalanabileceği aşamaya malesef getiremedik. 7_10 yaş aralığında ki çocuklarımıza hitap edecek kitaplar gerekli. Eminim bu konuya hassasiyet gösterecek duyarlı yardımsever insanlarımız vardır. Okul adresi :Kurtuluş mah. Beşikçioğlu cad. Mustafa beşikçioğlu ilköğretim okulu Alaşehir Manisa

 64. ALİ dedi ki:

  İlginiz için teşekkürler kütüphane oluşturuyoruz köyümüzün tüm öğrencilrine açık olacağı için ilkokul ortaokul lise kitaplarına ihtiyacımız vardır .sapanlı ilkokulu
  Gercüş/BATMAN 05414317801

 65. mustafa dedi ki:

  merhaba iyi günler kütüphanemizi kuruyoruz ama elimizde kitap yok 6-12 yaşa uygun kitap ihtiyacımız var bu konuda yardımı olursanız çok mutlu oluruz .İsmet İnönü ilkokulu kapaklı/Tekirdağ
  0553 162 47 34

 66. Sueda Çoban dedi ki:

  Merhaba iyi günler ben Kırıkkale’de bir lisede öğretmenlik yapıyorum. Okulumuza bir kütüphane kuruyoruz bunun için kitap yardımlarına ihtiyacımız var. Roman dergi ve liseler için uygun konu anlatımlı kitaplara ihtiyacımız var. Yardımcı olursanız çok seviniriz. Şimdiden teşekkürler
  Adres: Organize Sanayi Bölgesi Kızılırmak Caddesi No:3 YAHŞİHAN/KIRIKKALE
  ORGANİZE SANAYİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  İletişim Numarası:0534 570 11 84

 67. Adem Doğan dedi ki:

  Kahramanmaraş/Afşin de başlatmış olduğumuz maddi durumu olmayan öğrenciler için yardım projesi başlatmış bulunmaktayız şimdiye kadar çok fazla olmasa da bir miktar kitap dağıttık daha fazla destek gelirse projemiz büyür ve daha fazla kitleye sesleniriz daha fazla öğrenciye de ulaşmamız sizin elinizde detaylı bilgi için yazabiliriz gencgonulluler.afsin@gmail.com

 68. Yavuz Yıldırom dedi ki:

  Niğde Bor Atatürk Ortaokulunda Türkçe Öğretmeni olarak görev yapmaktayım okulumuza yeni kütüphane yapılıyor kitap ihtiyacımız var 9-13 yaş roman hikaye eksiğimiz var okulumuzda öğrenci sayısı yüksek desteklerinizi bekliyoruz Niğde/Bor Atatürk Ortaokulu 05054735313 Yavuz Yıldırım

 69. Hülya Özkan dedi ki:

  Merhabalar, İstanbul’da Edebiyat Öğretmeni olarak görev yapmaktayım.
  Elimde bağışlanmak üzere, 145 adet lise düzeyinde roman, hikaye, şiir antolojileri, düşünce kitapları; 20 adet edebiyat dergisi (Karabatak), 2 cilt büyük TDK Türkçe sözlük, Bir adet tam Almanca öğrenim seti ve sözlükler, 7 Adet Türkçe ve Edebiyat konu anlatımlı soru bankaları (yepyeni), 25 adet orta okul düzeyinde hikaye kitabı ve TDK yazım kılavuzu mevcut. Talebinizi, adres ve iletişim bilgilerinizi mail atarsanız hemen kargoyla gönderebilirim, selam ve sevgilerimle…

 70. Hülya Özkan dedi ki:

  Sueda Hocam selamlar, kitaplar en kısa sürede elinizde olacak, sevgilerimle, kolay gelsin…

 71. Özge TOPALOĞLU dedi ki:

  Merhaba,
  Ben Şanlıurfa Suruç ilçesi 100. Yıl İlkokulu’nda Sınıf Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuza yeni bir kitap yapıldı fakat kitaplarımız eksik. Bu yüzden sizin gibi duyarlı insanların yardımına ihtiyacımız var. Özellikle 6-12 yaş arası kitaplar bu önemli ihtiyacımıza ilaç gibi gelecektir.
  Adres:100. Yıl İlkokulu Aydın Mahallesi Karayolu Caddesi 63800 Suruç/ŞANLIURFA
  E-mail:ozgerdem35@gmail.com

  • Elif Özeren dedi ki:

   Merhaba,
   Özge Hanım oğlumun oldukça fazla kitabı var ,hepsi iyi durumda ,çocuklarınızın seveceğini düşünüyorum ,Talep ederseniz kargo ile yollayabilirim,
   selamlar

 72. Merhaba,
  Belli bir suredir sizi takip ediyorum ve bu paylasiminizi gorunce cok sevindim. Instagram/ Facebook ve ya internet sitemiz uzerinden projemizi incelemeninizi rica ederim. Biz de anasınıflarına minik bir kütüphane kurmaya çalışan bir projeyiz. Şuana kadar 57 okulumuza minik kütüphane kurduk. Devamı icin de destege ihtiyacimiz var. Proje linklerini asagida paylasacagim simdiden tesekkur ederiz.
  Okuyan Çocuk Projesi
  Instagram: okuyancocukprojesi

 73. emirhan DEMİR dedi ki:

  Kars/ AKYAKA ilçesinde görev yapmaktayım AKYAKA ANADOLU LİSESİ için kitap yardımlarınızı bekliyorum.

  • Yasemin dedi ki:

   Elimde 10dan fazla farklı yazılım dillerine yönelik başlangıçtan ileri seviyeye kadar bilgisayar kitabı var. Okulda ne tarz kitaplara ihtiyacınız var acaba?

 74. Tuğçe Taşdemir dedi ki:

  Merhaba.. İzmir Bornova Naldöken Muharrem Candaş İlkokulu Rehber Öğretmeniyim. Merkeze yakın bir okulundayız ama maalesef birçok okul gibi bizim de ihtiyaç listemiz çok. Sosyoekonomisi düşük, göçün çok olduğu bölgedeyiz. Şuanda bir yardımla okul kitaplığı yaptırdığımız için çok mutluyuz ancak kitaplık bittiğinde içine koyacağımız kitaplarımız yok. ilkokul düzeyine uygun kitaplara ihtiyacımız var. Kitaplığımızı kitaplarla gördüğümüzde çok mutlu olacağız. Şimdiden çok teşekkür ederim.. Yardım isteyen, yardım eden, bunu sağlayan iyi kalpli insanlar iyiki varsınız ..

 75. Aysun Bal dedi ki:

  Okulumuzda kütüphane yok ve bu yüzden koridorlara raf monte ettik. Bu yüzden bol miktarda kitaba ihtiyacımız var. Avcılar Ömer Seyfettin Ortaokulu Gümüşpala Mah. Müge Sok. No : 16 Avcılar İstanbul. Türkçe Öğretmeni Aysun BAL .05415164363

 76. Özge Fatma Kukuş dedi ki:

  Merhaba Mehmet Bey Siirt in Pervari ilcesine bagli Palamutlu köyünde Türkçe öğretmeniyim okulumuz hem ilkokul hem de ortaokul olarak hizmet vermekte ve mevcut kitaplarimiz ihtiyaci karsilamiyor. Bu yardimlardan biz de yararlanmak isteriz.
  Özge Fatma Kukuş
  Tel:05462300532
  Palamutlu Ortaokulu
  Palamutlu köyü Pervari Siirt
  NOT:Açık adres yazdım ancak kargo firmalari köylere dagitim yapmiyor.Kitap gonderilmesi durumunda kargonun merkez sube adresi teslimar adresi olarak yazilabilir.

 77. Ahmet dedi ki:

  Ben ankara/altındağ SÜLEYMAN ŞAH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ kütüphane ve çeşitli konulardan sorumlu öğrenciyim Okulumuz yeni olduğu için yeterli hiçbir kategoride kitap bulunmamakta sizde okul kütüphanesi için yardım istiyorum. Okulumuzda 800 küsür öğrenci var fakat kitap sayısı 200 ü keçmiyor yardımlarınız bekliyorum. İletişime geçebilirsiniz :atpahmetpolat@gmail.com

 78. dursun yaman dedi ki:

  Merhabalar cocuk hikayesi cocuk romani ihtiyaci olan okul varsa yollayabilirim bi miktar elimde mevcut msj yoluyla ulasabilirsiniz dursun yaman.05446044464

 79. Aysel ALKAŞ dedi ki:

  Merhaba ,Sivas Şehit Talha Emre Zileligil Ortaokulu’nda çalışıyorum,okulumuza kütüphane açmaya çalışıyoruz,6-14 yaş arası masal,hikaye,roman ihtiyacımız var.Yardımcı olursanız çoook mutlu oluruz.Şimdiden teşekkürler…

  Şehit Talha Emre Zileligil İlk/Ortaokulu
  Şeyh Şamil Mah. 87.Sok.
  Merkez/Sivas

  E-mail : aalkass@gmail.com

  • Nalan Mert dedi ki:

   Merhaba,
   Kitap ihtiyacınız halen devam ediyorsa lütfen e-posta gönderiniz.
   Oğlumun liseye geçmesi sebebiyle, okuduğu ancak çok temiz durumda olan tüm hikaye ve roman tarzında kitaplarını tarafınıza göndermek isterim. İyi günler

 80. Atila ÇETİNKAYA dedi ki:

  Mersin ili akdeniz ilçesi Şehit Recep Aslan ilkokulunda sınıf öğretmeni olarak çalışıyorum.Bu hafta kütüphanemiz bitti tek eksik kitap yardımcı olursanız sevinirim.

 81. Ömer ERDEM dedi ki:

  Samsun ilinde Canik ilçesinde Hasköy Ortaokulunda kütüphane açacağız. Ortaokul düzeyinde kitap eksiğimiz mevcut. Okulun mevcudu 730 öğrencidir. Yardımda bulunabilecekler omertalhaerdem@gmail.com mailinden bize ulaşabilirse çok memnun oluruz.

 82. Hakan Gökdemir dedi ki:

  Niğde Himmetli köy okulunda kitaba ihtiyacı var. Okulumuza kütüphane kurmaya çalışıyoruz yardım edebilecek arkadaşlar hakangokdemir732@gmail.com adresine mail atarsa seviniriz.

 83. Gülden Özlem ERTEN dedi ki:

  Sakarya Taraklı İmam Hatip Ortaokulu Teknoloji ve Tasarım dersi öğretmeniyim. Okulumuzda ilk kez olmak üzere bir kütüphane kuruyoruz. Çok sayıda ortaokulu seviyesinde kitaba ihtiyaç duymaktayız. Bağış ve yardım yapabilecek arkadaşlar gozlemerten@gmail.com adresinden bana ulaşabilirler. İyi günler dilerim

 84. Mehmet Berat Kadıoğlu dedi ki:

  Merhaba Ben Mehmet Berat Kadıoğlu Şanlıurfa/Viranşehir ilçesinde 12. Sınıf öğrencisiyim. Köyüm olan Sarıbal Köyünde, yeni okul açıldı. Ama okulun kütüphanesi yoktu. Hocaların yardımıyla Kütüphane açıldı, fakat kitap sayımız çok az sizin de desteğinizin olabileceğini düşündüm ve sizden kitap yardımı istiyorum. SAYGILARIMLA…
  Adres:Şanlıurfa/Viranşehir kışla mahallesi 156. Sokak no:2
  Numara:05078946676

  • İpek uçar dedi ki:

   İyi akşamlar Mehmet kardeşim,
   Okuduğumuz kitapları sizinle paylaşmak isterim. 8-13 yaş arası dünya klasikleri ve ingilizce öyküler var. Kitap ihtiyacınız sürüyorsa senin adına okuluna göndereyim.

 85. ahmet altuntaş dedi ki:

  merhabalar ben adıyaman kahta ilçesinden Ahmet Altuntaş Titan lkokulu müdür yetkili sınıf öğretmeniyim . bizim okul anadolunun ücra kıyısında oulp taoplamad 24 öğrencinin olduğu bir anadolu köyü okuldur. kitap satranç takımı gibi değerlere ihtiyacımızı olduğunu söyler şimdiden yapacağınız yardımlar için öğrencilerim ve köy halkı adına çok teşekkür ederim

 86. Nihat Buyurman dedi ki:

  Elimde çok sayıda okuma kitapları ve soru bankaları var. 5. Sınıf ile 12. Sınıf Arası

 87. Kemal Sahin dedi ki:

  Merhabalar ben Almanyadan Kemal Sahin,
  Kaldigim yerde Türk Okul Aile Birligi Adindaki Dernegin Baskaniyim. Dernek Olarak her sene buradaki Türk Cocuklarina ve Ailelerine Cesitli Etkinlikler Düzenliyoruz. Düzenledigimiz en büyük etkinlik ise herseneki 23 Nisan Gösterileri, bu gösteride Maddi gelirimiz oluyor. Bu gelirle Cocuklarimiza yil sonu Gezisi düzenliyoruz, fakat bu sene Geziye katilim fazla olmadi ve elimizde belli bir Miktarda Para kaldi.
  Bu Para ile Türkiyede bir okula Kitap/Kütüphane bagisi yapmak istiyoruz.
  Türkiyede izinimiz sayili gün oldugu icin ve Kitaplari kendi elimizle teslim etmek istedigimiz icin Ege/Marmara Bölgelerindeki Köy okullarina yardim etmek istiyoruz. Yardimimizi 27.07.18 ile 17.08.18 Tarihleri arasinda gerceklestire biliriz.

  Kitapa ihtiyaci olan Okulun Ögretmenleri/Rektörleri bana e-mail ile ulasabilirsiniz.

  • Kemal Sahin dedi ki:

   email adresim: kemalsahin1984@gmx.net

  • Kemal Sahin dedi ki:

   Merhaba, kisa bir süre icinde yardim edecegimiz okulu bulduk.

   Ege/Marmara Bölgesi yazmama bir aciklik getirmek istiyorum, cünkü benim yazimdan sonra bir kactane yorum gelmis “Ege/Marmara bölgesi degilim” gibi.

   Gönlüm isterki Dogu/Güneydogu Bölgelerine yardim edebileyim, oradaki Okullarin daha cok ihtiyaci oldugunun farkindayim.
   Fakat Yazdigim gibi biz Almanyadan Türkiyeye izine geldigimiz icin ve bu 4 Haftalik izinin 1 Haftasi Gelis/Gidis yolunda gectigi icin, 1 Haftasini Tatilde dinlenerek ve geri kalan 2 Haftasinida Es Dost Akraba ziyareti ile gectigi icin, yardim yapacagimiz Okulun bize yakin biryerde (Ege/Marmara Bölgesi) olmasini istedik.

   Elbette Dogudaki Bölgelere yardim eden hayirsever Insanlarda cikar, siz benim Ege/Marmara yazdigima bakmadan isteklerinizi yapin.

   Saygilar
   Kemal Sahin

 88. burak öztoprak dedi ki:

  Elimde çok miktarda sru bankası ve ders kitapları var. 6 VE 8. sınıflar için ilgilenenler için Tel: 0554 979 78 77

 89. Derya AYDEMİR dedi ki:

  Merhabalar. Ben de Kocaeli-Körfez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Türk Dili ve Edebiyatı ogretmeniyim.Okul kütüphanemizde öğrencilerin ilgi ve yaş düzeyine uygun kitaplar olmadığı için öğrencilerimiz kütüphaneden yeterince faydalanamiyorlar. Birçok yere başvurmama rağmen hiçbir yerden olumlu ya da olumsuz dönüş yapılmadı. Lütfen bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. İlginiz için şimdiden çok teşekkür ederim.

 90. Cihan Turunç dedi ki:

  Merhaba Şanlıurfa/Halfeti Aşağı Göklü Ortaokulu olarak bizim de kütüphaneye ve kitaplara ihtiyacımız var. İlginizden dolayı şahsım, okulum ve öğrencilerim adına teşekkür ederim.

  Cihan TURUNÇ
  İngilizce Öğretmeni
  turunccihan@gmail.com

 91. Merhaba mehmet Bey ben hakkari merkez de atatürk mesleki ve teknik anadolu lisesi müdür yardımcısı olarak görev yapmaktayım bizimle okulumuzda kitap kıtasiye ihtiyacı var biz okul olarak edebiyat derslerine ve hergün bir ders saatinde okuma saatinde uyguluyoruz kitap sıkıntımız mevcut bu konuda yardımı ihtiyacınm var gerçi yazıcak mamada ve eee oğulları denilmiş ama doğuda ihtiyaçlarını biraz daha fazla oluyor destek olursanız çok sevinirim

 92. Yazıda hata var düzeltme yapıyorum: gerçi ege ve maramara bölgeleri denilmiş ama..

 93. Islam dedi ki:

  Yorumlar ne kadar güzel ve umut verici eğitim ve gelişim için çalışan herkese teşekkür ederim.

 94. Ferda EKİNCİ dedi ki:

  Her ne kadar ege ve marmara deseniz bile şansımı denemek istiyorum.
  Şırnak/ silopi den yazıyorum. Okulumuzun ortaokul düzeyinde kitaplara ihtiyacı var yardımcı olacağınızı umuyorum.

  • sevilay dedi ki:

   İletişim bilgilerinizi gonderirseniz ortaokul düzeyi okuma kitapları gönderebiliriz. 05424110303

 95. muzaffer ATAR dedi ki:

  Sevgılı dostlar elımde 8-10 kolı kıtap var; psıkolojı-felsefı-dını vs bunları ısteyen okul varsa lutfen benımle ırtıbata gecsın acılen.. hepsı yenı ..Telefonum: 05053871945

 96. Özlem akgüneş dedi ki:

  Okulumuzun kütüphanesine acil kitap lazım tamamen ortaokula yönelik

 97. selma dedi ki:

  merhabalar ben de yeni bir okula atandım.okulumuzda bırakın kütüphaneyi kitap bile yok yardımcı olursanız çok seviniriz .çocukların buna ihtiyacı var kendi imkanlarımızla kütüphane oluşturacağız ama siz de yardımcı olursanız seviniriz.şimdiden teşekkürler.

 98. Tuğba Altıner dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar öncelikle şunu belitmeliyim ki bu sayfayı iki bıcırık öğrencim buldu. 2017 Eylülünden beri birçok kurum, kuruluş, yayınevi, üniversitelerden kitap bağışı konusunda yardım istedik. Her defasında okulumuzun listeye alındığını söylediler. Fakat bir sonuç çıkmadı. takdir edersiniz ki yeni eğitim- öğretim dönemine az kaldı ve ben sevgili öğrencilerim kitap istemeye geldiklerinde geri çevirmek istemiyorum. Bir kız öğrencim bir keresinde “Öğretmenim yolun sonundaki köydeyiz. Hep köydeyiz kızız diye. Merak ediyoruz. Bilmediğimiz için hayal de edemiyoruz. Okuduğumuz kitapları değil yeni kitaplar okumak istiyoruz.” demişti. Yolun sonundaki öğrencilerim için kitap bağışlarınızı bekliyorum.

  Tuğba Altıner
  Türkçe Öğretmeni
  05449246735
  Siirt/ Eruh/ Okçular Köyü

  • Fahri tezel dedi ki:

   Merhaba hocam. Benim kizimin ortaokul seviyesinde olan 24 adet kadar hikaye kitaplari var. Halen ihtiyac varsa size gondermek isterim. Telefonum 532.4628770

 99. Abdulhadi ERDOĞAN dedi ki:

  Merhaba bende köyümüzün okulu için kıtap istiyorum hikaye kitapları 1. ve 4. sınıf öğrencileri için

 100. melisa dedi ki:

  Elimde lise düzeyinde test kitapları ve soru bankaları mevcut her dersten. İlgilenenlerin iletişime geçmelerini rica ederim.

 101. MEHMET dedi ki:

  Ben Denizli Çivril Karayahşiler Ortaokulunda Türkçe öğretmeniyim. Ortaokulda 100 civarı öğrencim var ve okumaya çok istekliler. Elimizden geldiğince bu ihtiyacı karşılamaya çalışıyoruz. Kitap konusunda yardımcı olursanız çok seviniriz. Şimdiden yardım eden veya edilmesine sebep olan herkese çok teşekkür ediyorum. Mehmet BİLİR-0506 713 7339

 102. hmyr dedi ki:

  Merhaba, elimde 40 tane üniversite sınavlarına yönelik test kitabı bulunmaktadır. İhtiyacı olan bir okula göndermek istiyorum. Mail: hberberoglu25@outlook.com

 103. Humeyra dedi ki:

  Merhaba, ortaöğretim seviyesinde 15 kadar hikaye bulunmaktadır. İhtiyaç sahibi bir okula vermek istiyorum. Mail; hberberoglu25@outlook.com

 104. Rahime Bayküş dedi ki:

  İyi gunler sevgili öğretmenlerim. Kitap isteyen okullara ikinci el kitap göndermek istiyorum , ayrica 6-7 . siniflar için yardimci ders fasikülleri var. İlgilenirseniz mail adresimi bıaktım.

 105. Asli Karakus dedi ki:

  Asli Karakus. Osmaniye Kadurli Kumbet Ortaokulunda Sosyal Bilgiler Ogretmeniyim.Kaynak kitap ve ozellikle tarih ve cografyayla ilgili kitap olursa cook sevinirim. Cok tesekkurler. Kolay gelsin.

 106. Elif Kartal dedi ki:

  Merhaba,
  Aşağıdaki kitaplara ihtiyacı olan olur mu? Genelde ortaokul ve aşağı seviyesinde talepler olmuş.
  Bana mail de atabilirsiniz, maillerimi güncel olarak takip ediyorum; e.l.i.f_3@hotmail.com

  *Esen Yayınları 10. Sınıf Fizik
  *Esen Yayınları 10. Sınıf Fizik Soru Çözümleri
  *Esen Yayınları Lise1 Matematik
  *Esen Yayınları Lise1 Fizik
  *Esen Yayınları Lise3 Fizik (Optik)
  *Esen Yayınları Lise3 Fizik (Dalgalar ve Atom)
  *Esen Yayınları Lise2 Fizik (Elektrik)
  *Esen Yayınları Lise2 Fizik (Mekanik)
  ***Kimya Mühendisliği üniversite ders kitaplarına ihtiyaç olursa da birkaç kritik ve önemli kitap mevcuttur.

 107. Mehmet NARFİDAN dedi ki:

  Kütahya Tavşanlı ilçesinde öğretmenim okulumuzun okuma kitaplarına ihtiyacı var yardımlarınızı bekliyorum
  İrtibat :m.narfidan@hotmail.com
  0 5542562456

 108. Arzu BİÇER dedi ki:

  Merhaba ben Arzu BİÇER. Türkçe Öğretmeniyim.Okulumuzun acil bir şekilde kitaplara ihtiyacı bulunmaktadır. İlginiz için teşekkür ederim.Telefon:0553 744 11 68

 109. Şahin dedi ki:

  Şırnak Merkez’e bağlı Dağkonak Köyü nde Sosyal Bilgiler öğretmeniyim. Okulumuzun kütüphanesinde öğrencilerimiz için yeterli sayıda kitap bulunmamaktadır.Bu konuda yardımcı olursanız cok seviniriz.

 110. süleyman dağtekin dedi ki:

  Merhabalar ben süleyman dağtekin hatay/altınözü ilçesi sultan abdülhamit han mesleki ve
  teknik anadolu lisesinde tarih öğretmeniyim oldukça yetersiz bir küphanemiz var oklumuzda boş alanlar var ama içini dolduracak ne kitap ne kütüphane malzemesi var bu noktada kızlarımızla desteklerinizi dört gözle bekliyoruz 5066888274

  • Hümeyra dedi ki:

   Merhaba hocam, elimde çok sayıda test kitabı bulunmaktadır. Ayrıca 15 tane lise seviyesinde roman ve hikaye bulunmaktadır. Bu eserleri göndermek isterim. hberberoglu25@outlook adresine kargo için gerekli bilgileri gönderebilir misiniz?

 111. Ahmet SÜMER dedi ki:

  Tokat Turhal İbni Kemal İlkokulu okul müdürüyüm. İsmim Ahmet SÜMER. Okulumuz kenar mahallede maddi durumu zayıf ailelerin çocuklarının eğitim gördüğü bir okul. Okul kitaplığımız var. Ama içinde çocukların seviyesine uygun kitap yok. Aileler para verip te kitap alabilecek durumda değil. Desteklerinizi bekliyoruz

  • sevilay dedi ki:

   Ahmet Bey, adresinizi yazarsanız elimizdeki ilkokul seviyesi okuma kitaplarını gönderelim.

 112. Can Burak Certel dedi ki:

  Merhabalar değerli arkadaşlar,
  Mardin Artuklu Anafartalar Ortaokulumuz için kütüphane kuruyoruz.Yaşadığımız bölgenin şartları dolayısıyla kabul edersiniz ki öğrencilerimiz diledikleri kitaplara hemen ulaşamıyorlar.Bu doğrultuda onları yeni ufuklara kitaplar aracılığıyla taşıma amacıyla kütüphane kurmaya karar verdik.Yapacağınız yardımların yerini bulacağının sözünü veriyorum.Şimdiden öğrencilerim adına teşekkür ediyorum.
  Can Burak CERTEL
  Okul Türkçe Öğretmeni
  Cep No:05314693301

 113. Mehmet Getizmen dedi ki:

  Kızım öğretmen olunca ondan kalan kitap ve dökümanlar elimizde bulunmaktadır. “Benim İhtiyacım var” diyecek arkadaşlar iletişime geçebilirler. 05443947504-Antalya

 114. Oya Munir dedi ki:

  9. 10. 11. sınıf yardımcı kitaplar mevcut. Kitaplar kullanılmamıştır. İhtiyacı olanın bildirmesini takiben istediğiniz yere gönderim yaparım.

  İletişim: oyammunir@gmail.com
  0216 474 48 28

 115. Dündar dedi ki:

  Merhabalar. Ağrı /Patnos Tepeli Ortaokulunda Türkçe öğretmeniyim. Okulumuzun kütüphanesinde ciddi anlamda kitap sıkıntıları var. Bölge çocuklarına bir ümit bir ışık olmak için kütüphanemize kitap yardımlarınızı talep ediyoruz.

 116. Meryem ÖZDİL dedi ki:

  Bir kitap uzatın,
  izmir Bergama Asagibey Ortaokulunda
  daha cok okusun cocuklar…
  Işık olmak isteyenlere…. 05063589238

 117. MERVE dedi ki:

  MERHABALAR,
  NEVŞEHİR ÇAT KASABASINDA ÇAT 15 TEMMUZ DİRİLİŞ ORTAOKULUNDA TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ YAPIYORUM.ÖNCELİKLE BÖYLE GÜZEL BİR FAALİYET YÜRÜTTÜĞÜNÜZ İÇİN SİZLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM.OKULUMUZ YENİ YAPILDIĞI İÇİN KÜTÜPHANEMİZDE KİTAP YOK DENİLECEK KADAR AZ.BELDEMİZDEKİ ÖĞRENCİLERİMİZ DE DAR GELİRLİDİR VE DE ÇEVRE KÖYLERDEN DE TAŞIMALI OLARAK OKULUMUZA GELEN ÖĞRENCİLER BULUNMAKTADIR.ORTAOKUL DÜZEYİNDE BİZLERE KİTAP ULAŞTIRABİLİRSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUZ. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM.

  NEVŞEHİR-MERKEZ
  ÇAT BELDESİ
  ÇAT 15 TEMMUZ DİRİLİŞ ORTAOKULU
  0384 256 6407

 118. Seyran Tuta dedi ki:

  Iyi gunler Sanliurfa Karakopru Zeytindali Anadolu Lisesi kutuphanesi icin kitap talep etmekteyim kutuphanemiz bombos vaziyette yardimlarinizi bekliyoruz.

  • Meltem Açıkalın dedi ki:

   Elimde 2017-2018 lys-ygs-tyt test kitapları var. Göndermek isterim. Açık adres yazabilirmisiniz

 119. fatma ATAŞ dedi ki:

  merhaba Van ili İpekyolu ilçesine bağlı olan Van Gölü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde edebiyat öğretmeni olarak görev yapmaktayım.İşlevsel olarak iyi bir kütüphanemiz olmasına rağmen kitap eksiğimiz oldukça fazla öğrencilerimin hayal dünyasını zenginleştirmek adına kitap bağışlarınızı bekliyorum.İlginiz ve yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim .

  okul adresi: Hacıbekir mahallesi Fatih Camii sokak no :47 İpekyolu /VAN

 120. Sevgi dedi ki:

  Gaziantep ilinin Şehitkamil ilçesinin Yukaribeylerbeyi İlkokulunda 2. sınıf öğretmeniyim. 2. ve 3. sınıf seviyesinde hikaye kitabına, kaynak kitaplara ve Türkçe sözlüğe ihtiyacımız var.Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden öğrencilerimiz adına teşekkür ediyorum.
  sevgi-uzumcu@hotmail.com adresinden iletişim kurabilirsiniz.

 121. Hamza dedi ki:

  Meraba ben Adana Seyhan Yeşiloba Ilkokulunda sınıf öğretmeniyim.özellikle 1. Ve 2.sınıf hikaye kitaplarına ihtiyacımız var.yardımcı olursanız sevinirim

 122. Emel dedi ki:

  Merhaba elimde ilkokul seviyesinde okuma kitapları testler var ilgilenen olursa lütfen yazsın mail adresim emelkck@hotmail.com

 123. Hacer soyocak dedi ki:

  Merhaba Ben Siirt Kurtalan Fatıma Zehra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İngilizce öğretmeniyim.Okulumuza 14-17 yaş arası kaynak kitap,roman,dünya klasikleri.türkçe sözlük,ingilizce kitapları vb bir sürü ihtiyacimiz var.Eğer mümkün olacaksa bu değerli öğrencilerimiz için yardım yapabilirseniz çok mutlu oluruz teşekkür ederin şimdiden:)

 124. rüstem aydın dedi ki:

  merhaba ben Kocaeli Darıca Neşet Yalçın Ortaokulu Rehber Öğretmeniyim. okulumuz geçen sene faaliyete geçti. kutuphanemizde kitap yok. her türlü kitap ve kaynak kitaba ihtiyacımız var teşekkürler

  adres: kazım karabekir mah. Şimşek sok. no:21 41700 darıca Kocaeli
  tel: 05395816848

 125. Yağmur dedi ki:

  Merhabalar ,
  Ben kitap yardımı ve kırtasiye malzemeleri yardımında bulunmak istiyorum. İhtiyaç sahibi olan okullar köy okulları dahil
  yorumumun altına adres ve iletişim bilgilerini iletirlerse sevinirim.

  • Fatime Aydın dedi ki:

   Merhabalar,
   Yıldırım Bayazıt Ortaokulu’nda Psikolojik Danışman ve Rehberlik olarak görev yapıyorum. Okulumuzun bulunduğu bölgede öğrencilerin suça ve zararlı maddelere teması çok kolay olabilmekte. Bunun önünü kesebilmek için sosyal faaliyetlerin yanı sıra bir kütüphane kurma çabamız var. Ancak hiç kaynağımız yok. 10-15 yaş aralığı hikaye, roman, klasikler ve kaynak kitaplara ihtiyaç duymaktayız.
   Şimdiden teşekkür ediyoruz.

  • Aybüke Kaça dedi ki:

   Merhabalar Ağrı/ Doğubayazıt Mustafa Yasuboğa Ortaokulu’nda Matematik ogretmeni olarak görev yapıyorum.Öğrencilerimin kaynak kitabı ve roman ihtiyacı var , 5-6-7-8 . Sınıf seviyesine yönelik test kitabı özellikle en büyük ihtiyacımız çünkü elimize devletin gönderdiği kitaplar bile ulaşmadı maalesef. Şimdiden teşekkür ediyorum iyi günler diliyorum .
   Yenimahalle Sarısu 224. Sok. Doğubeyazıt/Ağrı

  • Medine dedi ki:

   Merhabalar ben Medine Sivas/kangaldan yazıyorum. 3.sınıf öğretmeniyim. Sınıfımın kırtasiye ve kitap ihtiyacı var yardımcı olursanız sevinirim. Tel:05541224248
   Adres:Atatürk ilkokulu Sivas /Kangal

  • boran yaşar dedi ki:

   merhaba ben Ağrı tutak döşkaya köyünde öğretmenlik yapıyorum 50 öğrencim var kırtasiye giyim okuyacak kitapları yok sizden yardım istiyorum burası o kadar soğuk ki dışarı çıkamıyoruz bugün bir cocuğun ayağında çorap olmadığını gördüm daha yeni okula başlamış . çocuğa sorduğumda öğretmenim bizim paramız yok ki babam bana çorap alsın içim acıdı çocuğun söylediği kelimeden yağmur hanım sizden yardım istiyoruz yardımınıza çok mhtaçlar

  • boran yaşar dedi ki:

   iletişim 05373094681

  • Emine dedi ki:

   Merhabalar öğrencilerimiz için (9-15 yaş aralığı) kitaplık oluştuyoruz. İngilizce ve arapça da kabul ederiz. Hikaye, roman,fıkra, dergi her ne olursa olsun okumayı seven bir çok öğrencimiz vardır. İkinci elde olur. Okulumuza bağış yapmak isterseniz ADRES : MEHMET DAĞLI İMAM HATİP ORTAOKULU AKDENİZ/MERSİN

   İSMİM EMİNE TORUN adıma yollarsanız sevinirim bir kitap bin hayal bin ümit saygılarımla
   Şimdiden teşekkürler 😊

 126. Sevgi dedi ki:

  Merhaba Yağmur Hanım,
  Gaziantep ‘ in merkeze bağlı Yukaribeylerbeyi İlkokulunda 2. sınıf öğretmeniyim.
  sevgi-uzumcu@hotmail.com adresinden
  iletisime gecebiliriz.

 127. Veysel narınc dedi ki:

  Merhaba Siirt Doluharman köyü ilkokulunda okuyan çocuklarımız için acilen ilkokul 1-2-3-4 seviyesinde okuma ve hikaye kitapları ve ayrıca kırtasiye malzemelerine ihtiyacımız var. ilgilenirseniz gerçekten çok mutlu oluruz. Şimdiden çok teşekkür ederiz

 128. Nefel çelik dedi ki:

  Mersin Akdeniz ilçesi güneş ilkokulu için hikaye kitapları ( 7-12 yaş) , yardımcı ders kitapları ihtiyacımız var .

 129. ÇİĞDEM KÜÇÜKTAŞ dedi ki:

  MERHABA, ERZİNCAN FEVZİ EFENDİ İLKOKULU’NDA SINIF ÖĞRETMENİYİM.İYİLİKSEVER BİR VADANDAŞ TARAFINDAN OKULUMUZA BİR KÜTÜPHANE YAPTIRILDI.ANCAK KİTAPLAR KÜÇÜK ÖĞRENCİLERİMİZİN SEVİYELERİNE HİÇ UYGUN DEĞİL.OKULUMUZUN BULUNDUĞU ÇEVRE DE DÜŞÜK GELİRLİ AİLELERDEN OLUŞUYOR.ÖĞRENCİLERİMİZE KİTAP SEVGİSİNİ VE OKUMA ALIŞKANLIĞINI KAZANMALARINI SAĞLAYACAK YIPRANMAMIŞ, YENİ KİTAPLAR GÖNDEREBİLİR MİSİNİZ?ADRES:KAZIM KARABEKİR MAH.FEVZİ EFENDİ İLKOKULU 24060 MERKEZ ERZİNCAN

 130. Büşra Çakmak dedi ki:

  Merhabalar, Elazığ’ın Kovancılar ilçesinde sınıf öğretmeniyim.Öğrencilerim okumaya çok hevesli fakat imkanlarım çok kısıtlı hikaye kitabına çok ihtiyacım var yardımcı olursanuz gerçekten çocuklarda bende çok mutlu olurum.

  Şehit Emre Ercan İlköğretim Okulu
  Kovancılar/Elazığ
  Tel No:05546720105

 131. Harun BAYAR dedi ki:

  Denizli /Sarayköy Menderes Anadolu lisesinde Çalışıyorum. Okulumuz Kütüphanesine Acil kitaplar lazım!Çünkü kaybedecek zamanımız, kaybedecek bir neslimiz yok. 13-18 yaş arası Roman ,Klasikler, 100 Temel eser….Yardımlarınızı bekliyoruz.

 132. Fatime Aydın dedi ki:

  Merhabalar,
  Yıldırım Bayazıt Ortaokulu’nda Psikolojik Danışman ve Rehberlik olarak görev yapıyorum. Okulumuzun bulunduğu bölgede öğrencilerin suça ve zararlı maddelere teması çok kolay olabilmekte. Bunun önünü kesebilmek için sosyal faaliyetlerin yanı sıra bir kütüphane kurma çabamız var. Ancak hiç kaynağımız yok. 10-15 yaş aralığı hikaye, roman, klasikler ve kaynak kitaplara ihtiyaç duymaktayız.
  Şimdiden teşekkür ediyoruz.

  HAVUZLUBAHÇE MAH. 15120 SK. NO 16 SEYHAN/ADANA

  fatimeaydinn@gmail.com

 133. İkram Görer dedi ki:

  Ağrı Patnos 75. Yıl Ortaokulu Türkçe Öğretmeniyim. Okulumuzun kütüphanesi için kitaba ihtiyacımız var. Yardım edebilecek olan arkadaşlar varsa acil yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler…

 134. Aybüke Kaça dedi ki:

  Merhabalar Ağrı/ Doğubayazıt Mustafa Yasuboğa Ortaokulu’nda Matematik ogretmeni olarak görev yapıyorum.Öğrencilerimin kaynak kitabı ve roman ihtiyacı var , 5-6-7-8 . Sınıf seviyesine yönelik test kitabı özellikle en büyük ihtiyacımız çünkü elimize devletin gönderdiği kitaplar bile ulaşmadı maalesef. Şimdiden teşekkür ediyorum iyi günler diliyorum .
  Yenimahalle Sarısu 224. Sok. Doğubeyazıt/Ağrı

 135. RAMAZAN GÜLHAN dedi ki:

  MERHABALAR
  BEN SAMSUN İLİ, VEZİRKÖPRÜ İLÇESİ, ALANŞEYHİ ÇAYIR İLKOKULU’NDA, BİRLEŞTİRİLMİŞ SINIFLI, 34 ÖĞRENCİSİ BULUNAN BİR KÖY OKULUNDA ÖĞRETMENİM. OKULUMUZDA HEM KÜTÜPHANEMİZ, HEM DE YETERLİ KİTABIMIZ YOK. ÖĞRENCİLERİMİZİN MADDİ DURUMLARI DA İYİ OLMADIĞI İÇİN YARDIM TALEP EDEMİYORUZ. 1. 2. 3. VE 4. SINIF HİKAYE KİTAPLARINA İHTİYACIMIZ VAR. YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MUTLU OLURUZ. ŞİMDİDEN HER ŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

  ADRES: ALANŞEYHİ ÇAYIR İLKOKULU
  VEZİRKÖPRÜ/SAMSUN
  TEL: 530 515 14 49

 136. Fatih Altın dedi ki:

  Merhabalar Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde çeşitli köy okullarımızda okuma kitabı ihtiyacımız vardır. Anasınıfı düzeyinde de oyuncaklara ihtiyacımız vardır. Yardımsever yurttaşlarımızdan destek bekliyoruz. İletişim; Fatih Altın 05076429938

 137. sümeyra yıldırım dedi ki:

  Merhabalar . ERZİNCAN Kemah İmam hatip ortaokulu için öğrenci seviyesine uygun okuma kitaplarına ansiklopedilere ve kıssadan hisseler tarzı yaşlarına uygun dini kitaplara ihtiyacımız var. Okulumuz yeni olduğu için bütçe ayıramıyoruz. Desteklerinizi bekliyoruz. Adres : Kemah imam hatip ortaokulu Kemah /ERZİNCAN 5533510652 SÜMEYRA YILDIRIM

 138. Recep Çiftçi dedi ki:

  Merhaba arkadaslar
  Batman/Sason M. Akif Ortaokulu ‘nda Türkçe öğretmeniyim. Okul kütüphanesindeki kitaplar bir sınıfın sınıf kitaplığına yetecek kadar az. Öğrencilere kitap okumayı tavsiye ediyorum ama bırakın sevdikleri türde kitap bulmayı coğu zaman kitap bulamiyorlar. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden tesekkürler.
  Recep ÇİFTÇİ
  534 914 24 03 (Mesaj da atabilirsiniz.)

 139. Rukiye MENGİR dedi ki:

  Merhabalar. Şırnak/Cizre’de bir lisede görev yapıyorum. Okulumuz için güzel bir kütüphane oluşturmaya çalışıyoruz fakat Türk edebiyatı klasikleri ve tarih kategorilerinde kitap eksiğimiz var. Elinde fazlalık bulunan ya da bunun için yardımcı olabilecek arkadaşlarımız olursa çok sevinirim. rukiye-mengir@hotmail.com üzerinden iletişime geçebiliriz. Şimdiden herkese teşekkürler :)

 140. Sercan ŞİMŞEK dedi ki:

  Merhabalar, Gaziantep;in Şehitkamil ilçesinde bulunan Aktoprak Anadolu Lisesinde görev yapan Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Okulumuz köy okulu olduğundan dolayı öğrencilerimiz imkansızlıklar içerisinde eğitim öğretim hayatına devam etmektedirler. Okulumuza bu sene kütüphane kurmayı planlıyoruz. Malum öğrencilerimizin Türkçelerini geliştirmede kitap okumak başrol oynuyor. Buradaki öğrencilerimiz şehir merkezlerinde okuyan öğrenciler gibi kitaba kolay ulaşamıyorlar bu sebeble okula bir kütüphane kurmaya karar verdik. Biz öğretmenler olarak elimizden geleni yapıyoruz fakat yetersiz kalmaktayız. sizlerden kitap bağışında bulunmanızı talep ediyoruz. Yardım elinizi bizlere de uzatacağınızdan hiçbir şüphemiz yoktur. Hoşça kalın
  Sercan ŞİMŞEK
  Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
  tlf: 05354408383 (wthsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz)
  Adres: Kirazlı bahçe mah. no:20 Aktoprak Anadolu Lisesi Şeihtkamil/ Gaziantep

 141. Öznur AKSU dedi ki:

  Selamlar. Ben Aydın Anadolu İmam Hatip Proje ortaokulu ve lisesinde çalışıyorum. yeni açılmaya başlanan proje okulları öğrencilerini sınav ile alır ve fen lisesi sosyal bilimler düzeyinde eğitim verir. okulumuz yeni açıldığı için bir çok eksiğinin yanında kütüphaneside kitaplarıda hiç yok. bizim oluşturduğumuz kitaplığı öğrencilerimiz hemen bitirdi. zamanla okulumuza Z kütüphane olarak modern araştırmaya uygun zeka oyunlarıyla donanmış bir bölüm yapmayı hayal ediyoruz. çok başarılı öğrencileirmiz çok daha fazlasını hakettiği için bu tür sayfalara yazıyoruz. test kitapları, okuma kitapları, klasikler, bilgisayar, zeka oyunları, dergiler, hatta ingilizce arapça eğitimini desteklemek amaçlı bu dillerde kitaplar gazeteler için yardım bekliyoruz. şimdiden teşekkür ederiz.

  • Öznur AKSU dedi ki:

   ÖZNUR AKSU Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
   tlf: 05068362268
   adres: ADNAN MENDERES ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ efeler vergi dairesi 0081362791
   Efeler/Aydın
   Matematik öğretmeni tel:05555664528

   • Öznur AKSU dedi ki:

    açık adres: mimar sinan mah. 2370 sok. no:1 efeler/aydın
    okul tel:02562191913

 142. Erdem dedi ki:

  Merhaba ben Erzurum çat ilçesi Yavi Anadolu lisesi edebiyat öğretmeniyim okul kütüphanesine hikaye roman gonderirseniz sevinirim Adres Erzurum Çat Yavi mah.Yavi Anadolu lisesi..Erdem Bingöl Edebiyat öğretmeni 546 861 91 35

 143. Seda dedi ki:

  Merhabalar ben Muş’un Taşoluk Köyünde görev yapmakta olan Türkçe Öğretmeniyim.8.sınıf öğrencilerimizin sınava hazırlanmak için yardımcı kaynağa ihtiyacı vardır.Yardımcı olursanız seviniriz.Adres:Taşoluk İmam Hatip Ortaokulu Muş/Merkez Tel:05398691285

 144. cengiz karaağaç dedi ki:

  nevşehir gülşehir terlemez ilkokulu ortaokulu okulumuzda kurduğumuz kütüphane için kitap ihtiyacımız vardır kitap bağışı yaparak öğrencilerimizi sevindirmek istemezmisiniz teşekkür ederim cengiz karaağaç 05057376022

 145. İyi günler, ihtiyacımız olan ilkokul ve ana okulu düzeyindeki öğrencilerimize kitap sevgisini aşılayabilmektir. Bunun için mevcut kütüphanemizi kitaplarla doldurmamız gerekiyor. İhtiyacımız olan eğitici hikayeler-çocuk ansiklopedileri türünde kitaplardır. Saygılarımla, iyi çalışmalar.

  İrtibat No:05326030259
  Adres: Şahinbey Mahallesi Kilci Sokak PK:27705 Salih Ekmekçi İlkokulu
  Nizip/GAZİANTEP

 146. meltem yıldırım dedi ki:

  Kahramanmaraş Kavlaklı Hasan Gökçe Ortaokulunda sınıf kitaplığı oluşturmak için desteğinize ihtiyacımız var. köy okulunda imkan be olanaklarımız sınırlı sayıda olduğu için öğrencilerimizin kitap almaya ayırabileceği bütçeleri malesef yok onların kitap okuma alışkanlığı kazanabilmeieri için yardımlarınızı bekliyoruz.
  iletisim:meltemyldrm38@gmail.com meltem yıldırım

 147. Mehmet akif kahraman dedi ki:

  Merhaba, okulumuz zonguldak çaycuma ilçesine bağlı perşembe beldesinde bulunmakta.Mevcut 300 olup taşımalı eğitim yapılmakta ve öğrencilerimiz in faydalanabileceği bir kütüphane veya kitaplık mevcut değil. Bu eksikliği gidermek amacıyla Türkçe öğretmenleri olarak seferber olmuş durumdayız. Yardımlarınızı esirgemeyiniz. Adres: şehit astsubay salim uçar ortaokulu perşembe çaycuöa/zonguldak tel: 05313193749

 148. Feyza Öner dedi ki:

  Kastamonu Taşköprü ilçesindeki okulumuz yeni açıldı ve kütüphanemiz boş. Yardımlarınıza Müteşekkir kalırız.. Tekke Mah. Fidanlık sok. no 3 Taşköprü Kastamonu 37400

  • Sibel dedi ki:

   Merhaba açıköğretim kitaplarım var.2004 2009 arası isterseniz gönderebilirim.üniversite iktisat çalışma ekonomisi

 149. Feyza Öner dedi ki:

  okulumuz anadolu lisesi

 150. Yasin Bulur dedi ki:

  Okulumuz Van’ın Saray ilçesine bağlı Örenburç köyündedir. 185 öğrencimiz var. Kütüphanemiz var fakat kitap sayımız çok az. Öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığı kazandırmak ve okumalarını geliştirmek amacıyla her gün 1 ders kitap okuma projesi yapıyoruz dolayısıyla çok fazla ortaokul düzeyinde kitap ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Örenburç Ortaokulu – Örenburç Mahallesi. Örenburç Sok. No: 1 Saray/VAN

  531 085 4370

 151. Senem Brumendi dedi ki:

  Merhabalar, elimde bir sürü çocuk okuma kitabı var, bunları doğuda bir okula göndermek istiyorum. 1. Sınıftan 6. Sınıfa kadar bir çok kitap var. İhtiyacı olan bir okul yetkilisi benimle temasa geçebilir mi?

 152. emine dedi ki:

  Merhaba.Ben Gaziantep Nizip’te görev yapıyorum.Okulumuzun kütüphanesi maalesef yok. Kütüphane oluşturmaya karar verdim .Okulumuz da 300 öğrencimiz var ve çocuklarda hiç kitap okuma alışkanlığı yok.Kütüphane oluşturarak bunu başarmaya planlıyoruz .Yardımlarınızı bekliyorum.
  Mehmet Niyazi Marufoğlu Ortaokul Nizip /Gaziantep
  Fırat mahallesi Hürriyet sokak

 153. Hülya dedi ki:

  Merhaba Diyarbakır’ın Çınar ilçesinin Bulutceker ilkokulunda görev yapmaktayım köy okulu olduğu için ogrecilerimizin birçok eksiği bulunmakta yardımcı olursanız seviniriz .(1,2,3,4. Sınıf)kırtasiye malzemesi kaynak kitap A4 kağıdı projeksiyon cihazı .Emegi geçen herkese teşekkürler tel.0553 0090495

 154. Mahmut Gezgor dedi ki:

  Diyarbakır Yenişehir Dicle Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrenci sayisi 1300 okul kütüphanemiz var kitap yok. Bağış bekliyoruz Edebiyat ogretmeni

 155. Birsen dedi ki:

  Merhaba sultan oğlum universite sinavina girdi bende hiç yapılmamış kitaplarda var adresini ve tel verirsen gonderebilirim

 156. Hakan GÖKDEMİR dedi ki:

  Okulumuzda kütüphane kurmaya çalışıyoruz.Ortaokul seviyesinde kitap yardımında bulunan olursa seviniriz.Niğde Himmetli Köyü Himmetli Ortaokulu

 157. BURCU ALTUNDAĞ dedi ki:

  Merhabalar ben Van’ın kenar mahalle bir okulunda öğretmenlik yapıyorum. Velilerin maddi durumları oldukça kötü. 4. sınıf öğrencilerim için tüm dersler test kitabına ihtiyacımız var. Sınıf mevcudumuz 23. Bize bu konuda yardımcı olabilir misiniz? İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkürler.
  Dumlupınar İlkokulu
  Burcu ALTUNDAĞ

 158. Cazibe Anlarsal dedi ki:

  Merhaba,
  Gaziantep ilinde İngilizce ögretmeni olarak görev yapiyorum. Okulumuz 1.5 yillik bir lise ve ogrencilerimizin maddi imkanlari cok kisitli. Ogretmenlerimizin destegiyle kutuphanemizin sadece bir kismini doldurabildik. Kütüphanemizde kitap eksigimiz cok fazla. İlgi ve desteklerinizi bekler tesekkur ederim.
  Celalettin Ökten Kiz Anadolu Imamhatip Lisesi Gaziantep/Şahinbey
  TEL:0505 825 09 42

 159. Elif Çakır dedi ki:

  görev yapmakta olduğum Muş Yeşilce ilkokulunun kütüphanesini yenilemekteyiz.Kütüphanemiz bir sınıf büyüklüğünde bile değil ama biz şartları iyileştirmeye çalışıyoruz.yardımcı olursanız çok seviniriz.Kitap, kırtasiye malzemesi, kağıt gibi eksiğimiz çok. e-mailim: elifcakir6900@gmail.com adres muş yeşilce ilkokulu

 160. Ali Ersel Kaya dedi ki:

  Merhabalar Hatay Dörtyol Yunus Emre Ortaokulu nda öğretmenim. Okul kütüphanemizde kitap ihtiyacı var. Yardımcı olursanız seviniriz.

  alierselkaya@gmail.com

 161. İlknur kabakçı dedi ki:

  Ben Aydın’ın Efeler ilçesinde öğretmenim ortaokul 11-15 yaş arası hikaye ve roman türü kitaplara ihtiyacımız var, çocuklarımızın çoğu taşımalı köy çocuğu, maddi imkanlarımız kısıtlı.

  • serkan cin dedi ki:

   İlknur Hanım,
   sizin uzmanlık alanınız olduğu için beni yönlendiriniz lütfen: özellikle istediğiniz kitaplar varsa yazınız, sahaflardan ( temiz olmak kaydıyla) alıp size ulaştırayım. e-postam: news.cin@gmail.com

 162. Sibel Ulutaş dedi ki:

  Su an görevde olduğum konakli Mustafa mürüvvet Alaattinoglu Anadolu lisesi nde şaşırtıcı bir şekilde kitap yok denecek kadar az.lise düzeyinde okuma kitaplarına ihtiyacımız var yardımcı olursanız çok sevinirim.adres Mustafa mürüvvet Alaattinoglu Anadolu lisesi konakli Alanya Antalya

 163. İlker dedi ki:

  Ben Muş VARTO Kaynarca Köyünde Türkçe öğretmeniyim. Okulumuz kütüphanesine kitap ihtiyacımız var. Öğrencilerimiz çoğu zaman okumak için kitap bulamıyor.Yardımlarınızı bekliyoruz.

 164. Selçuk TÜRKMEN dedi ki:

  Merhabalar, Manisa ili Alaşehir ilçesi Fatih Ortaokulunda Türkçe öğretmeniyim.Okulumuza kütüphane oluşturmak istiyoruz.Okulumuz kenar mahallede genelikle maddi durumu zayıf öğrencilerden oluşuyor.Kütüphanemiz için kitap desteğinde bulunursanız öğrencilerimin yüzlerini güldürmüş olur,sizlere minnettar kalırız.

  • Selçuk TÜRKMEN dedi ki:

   Okulumuzda 300’e yakın öğrenci var.En az 200 kitaba ihtiyacımız vardır.
   Fatih Ortaokulu Alaşehir/ MANİSA
   Selçuk TÜRKMEN 0536 4392845
   selcuk_turkmen @hotmail.com

 165. Fatma Uslu dedi ki:

  Merhabalar. Biz Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde Altınova Köyü’nde birleştirilmiş sınıflı bir ilkokulda görev yapıyoruz. Çocuklarımızın daha farklı dünyalarla tanışması ve değişik kitaplara sahip olmaları için yardımlarınızı bekliyoruz.
  İletişim için; Fatma Uslu
  ftm_sl_01@hotmail.com

 166. Tolga Ördek dedi ki:

  Kayseri Mimar Sinan Şehit Mustafa Eyüp Darendeli Ortaokulunda Türkçe Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulda Kütüphane yok. En azından Ortaokul seviyesine uygun kitap yardımı yapılsa çok mennun oluruz. Şimdiden teşekkür ederim.

 167. Büşra Akkurt dedi ki:

  Merhabalar. Hatay ili Altınözü ilçesi Toprakhisar İmam Hatip Ortaokulunda öğretmenim. Okulumuzda henüz bir kütüphanemiz yok. Oluşturmamız için destek olursanız çok seviniriz.

 168. Medine dedi ki:

  Merhaba ben Sivas kangalda görev yapıyorum . 3. Sınıf öğretmeniyim . Hikaye ve masal kitabı ihtiyacımız var . Yardımcı olursanız çok seviniriz . İyi günler

 169. Yeşim Güler dedi ki:

  Merhabalar, Van özalp toki mesleki ve teknik anadolu lisesi matematik öğretmeniyim.
  Okulumuz öğrencileri çok cocuklu ailelerin çocuklari bu yuzden maddi durumları oldukca kısıtlı. Onlara farkli dunyalarin kapilarini acabilmek için kütüphanemize desteklerinizi bekliyoruz.

 170. Dilan Ulaş dedi ki:

  Van Özalp Şehit Abdulhalık Araz Anadolu Lisesinde görev yapmaktayım. Okulumuzda kitap okuma saatleri var fakat öğrencilerimizin kitap edinebilecekleri bir kütüphanemiz yok. Taşımalı öğrenciler olduklarından köylerden geliyorlar ve maddi imkanları kısıtlı. Önlerinde hayatlarını etkileyecek bir sınav var fakat kitap eksikliğinden dolayı okuduklarını anlama konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Lise düzeyinde kitap yardımınıza talibiz, bu yardım çocuklarımızın yoluna ışık olacaktır.
  Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Dilan Ulaş.
  dilan.uftade@gmail.com

 171. Sefer SARISAÇ dedi ki:

  Merhabalar. Ben Mardin Kızıltepe’de görev yapmaktayım. Öğrencilerim icin sınıf kitaplığı oluşturacağız. Kitaplık için orta okul düzeyinde kitaplara ihtiyacımız var. Yardımcı olursanız çok memnun oluruz. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.
  Sefer SARISAÇ
  TLF:5059939180
  ADRES: Sanayi mahallesi ipekyolu üzeri Mehmet Emin Değer Ortaokulu Mardin/Kızıltepe
  E mail: Sefer_80@hotmail.com

 172. NEDİM KAÇMAZ dedi ki:

  BATMAN FATİH İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÇALIŞIYORUM OKULUMUZ YENİ AÇILDI KÜTÜPHANE BOMBOŞ .KATKIDA BULUNURSANIZ SEVİNİRİZ.TEŞEKKÜRLER o5o5 866 56 44

 173. Aybüke ÖZKÖK dedi ki:

  Merhabalar, Kızıltepe’de bir kız meslek lisesinde okul psikolojik danışmanıyım. Velilerimizin alım gücü çok düşük. Öğrencilerimin konu anlatım kitapları, soru bankaları maalesef yok. Bu konuda desteğe ihtiyacımız var. Yardımcı olabilecek herkese şimdiden çok teşekkür ederim
  Adres: Koçhisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Eski Maliye Binası, Kızıltepe/Mardin
  Mail: aybukeozkoktr@gmail.com

 174. Zeynep Seziş dedi ki:

  Merhaba. Iğdır’da bir ilkokulda İngilizce Öğretmeniyim. Okulumuzun kütüphanesi için ilkokul hikaye kitaplarına ihtiyacımız var. Yardımcı olursanız çok seviniriz.

  Adres: Karaağaç mh. Karakuyu sk. No:152 Mahmut Nedim Kuyumcu İlkokulu

 175. Nurullah dedi ki:

  Hilvan Bağlar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kitap bağışlarınızı bekliyor. Karanlığa bir ışık da siz yakın

 176. Tevfik Arı dedi ki:

  Merhaba. Karaman da ortaokulda görev yapmaktayım. Okulumuz yeni açıldığından yeni bir kütüphane kurmaya çalışıyoruz. Desteklerinizi bekliyoruz.Şimdidwn yapacağınız yardımlarınız için teşekkürler. Tevfik Arı-Karaman Şehit Oğuzhan Küçük Ortaokulu – Tel:5062534924- Atatürk Cad. Nefise sultan mah. No :4 Karaman

 177. Mehmet ÇATAL dedi ki:

  Gaziantep in yavuzeli ilçesinin büyükkarakuyu köyünde bir sınıf öğretmeniyim öğrencilerim için kitap istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim çocuklarıma okuma alışkanlığı kazandırmak onları güzel bir geleceğe hazırlamak istiyorum ve sizden duyarlı olmanızı bekliyorum
  Büyükkarakuyu kökü büyük karakuyu ilkokulu yavuzeli / gaziantep

 178. Gönül Gül Yıldız dedi ki:

  Merhaba. Sivas’ in Yıldızeli ilçesinin Kerimmümin köyünde öğretmenim. Malesef bir kütüphanemiz yok. 9-14 yaş arası öğrenciler için hikaye kitaplarına ihtiyacımız var. Destek olursanız seviniriz.

 179. Gönül Gül Yıldız dedi ki:

  Adres: sivas yıldızeli kerimmümin köyü

 180. MUHAMMED BAŞAR dedi ki:

  İYİ GÜNLER
  YOZGAT ÇAYIRALAN İMAM HATİP ORTAOKULU MÜDÜR YARDIMCISIYIM
  OKULUMUZUN KÜTÜPHANESİNDE LİSEDEN KALMA ESKİ KİTAPLAR VAR VE ORTAOKUL SEVİYESİNE UYGUN DEĞİL.
  SİZLERDEN DESTEK BEKLİYORUZ.
  TEL:05432370638

  • İbrahim Taş dedi ki:

   Hocam eski kitapları bize gönderebilir misiniz bizim ihtiyacınız var şanlıurfa siverek mustafa kemal anadolu lisesi

 181. Mehmet polat dedi ki:

  Merhaba Kahramanmaraş Afşin Çobanbeyli Cumhuriyet ortaokulunda Türkçe öğretmeni olarak görev yapmaktayım okul kütüphanemizin kitap ihtiyacı var yardımcı olur musunuz ?
  İletşim bilgileri:
  Mehmet Polat Türkçe öğretmeni
  telefon 5443467689
  Adres: Kahramanmaraş Afşin Çobanbeyli Mahallesi Hoca Ahmet Yesevi caddesi no:53

 182. Mehmet dedi ki:

  Okulumuzda kütüphanemiz bulunmuyorum. Kütüphane kurmaya çalışıyoruz. Kitap ihtiyacımız var yardımcı olabilirmisiniz. Iletsim bilgileri; Kaletepe ortaokul kaletepe köyü kozluk batman. Mehmet karataş fen bilimleri öğretmeni

  • Meltem dedi ki:

   Mehmet Bey merhabalar
   Katkıda bulunmak isterim fakat iletişim bilgilerinizi eksiksiz yazmanızı rica ediyorum
   Kargo teslimatının sorunsuz gerçekleşmesi için okulun ve kendi iletişim bilgilerinizi tekrar yazabilir misiniz?

 183. ESRA dedi ki:

  Merhaba ben Şanlıurfa’da görev yapan bir Türkçe öğretmeniyim. Okulum için bir kütüphane oluşturmak istiyorum. Ama bunun için hiç kitabımız yok. Bu konuda yardım ve desteklerinizi bekliyorum.

 184. lokman dedi ki:

  ağrı damlakaya ilkokulunda 1,2,3,4 sınıf seviyevelerinde kitap desteklerinizi bekliyoruz.
  iletişm5424968142

 185. can yalçınkaya dedi ki:

  Van Mehmetbey lisesinde oklumuzun bir kutuphanesi bile yokk. Durumlari elverişli olmayan bir kitap bile alamiyan. ogrencilerimiz var. okadar zekilerki tıplik ogreciler heodi ama kitap olmadigindan harcaniyorlar . kimileri coban kimileri insaatci yazik bu gençlere LÜTFEN YARDIMCI OLLALIM.BU VATANIN GELECEKLERINI EZMEYLIM EZDIRMEYELIM

  • Şahin İnanç Özkaya dedi ki:

   Kullanılmış/Yarı kullanılmış/Kullanılmamış üniversite hazırlık veya lise kaynak kitapları ihtiyacınız var ise üniversiteyi kazanmış kardeşimin kitapları duruyor. İletişme geçiniz benimle. Mail: inancozkaya@gmail.com

 186. Okulum Van Muradiye Mehmet Akif Ersoy ilk ve orta okulu okulumun kitap eksikliğinden tutun bilgisayar ve labaratuvar eksigi var hayir sever ınsanların benimle 0544 307 7284 nolu telefondan ulaşmalarını rica ediyorum

 187. Rıdvan kalkan dedi ki:

  Merhaba
  öncelikle böyle güzel bir girişimde bulunan ve bu güzel insanları bu platformda buluşturan Rotasız seyyah’a sonsuz teşekkürlermi sunuyorum.
  Ben Gaün/ Gastronomi ve Mutfak Sanatları 4.sınıf öğrencisiyim . pedagolojik formasyon eğitimi alıyorum ve KPSS kitaplarını alacak maddi gücüm olmadığı için buraya yazmak istedim kpss eğitim bilimleri / genel kültür ve genel yetenek setlerine ihtiyacım var. iletişim numaram 05422264634

 188. Feyza dedi ki:

  İyi günler okulumuz taşımalı oldukça kalabalık bir köy okulu kütüphaneyi kendi imkanlarımızla oluşturmaya çalıştık ona rağmen sandalye ve kitap eksiğimiz çok fazla lütfen değerlendirin şartları çok kötü Selman köyü ortaokulu/Ergani/Diyarbakır 05305735680

 189. Bayram kına dedi ki:

  Merhaba
  Okulumuz kütüphanesinde ilkokul seviyesinde kitap dergi eğitim materyalleri ihtiyacımız vardır. Ayrınca kırtasiye ve spor malzemelerine ihtiyacımız vardır. Öğrenci sayımız 75. İletişim 05545315660

 190. Birgül dedi ki:

  Merhaba ben birgül üniversiteye hazırlanıyorum ve elimde yeterince kaynagım yok sayısal öğrencisiyim yardım ederseniz çok sevinirim

 191. ayşe rüzgar dedi ki:

  Ben Ömer Özmimar Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesinde çalışmaktayım. okulumuza 300 adet güncel kitap lazım. Okul kütüphanemiz çocukların ihtiyacına yönelik değil. Bu yüzden ilginize ve yardımınıza ihtiyacımız var. Teşekkürler.
  Samlı Hacı Ökkeş Cad. Gümüştekin Mah. Ömer Özmimar Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi
  Şahinbey/ Gaziantep

 192. Esra topacık dedi ki:

  Öncelikle böyle bir ortamda derdimizi paylaşabildiğimiz için çok teşekkür ediyorum .Ben Adana’da Daglioglunun en güzel okulda calisiyorum .Şehit İdris Güler Ortaokulu .Okulumuzun güzel olmasının sebebi öğrencilerimiz , çok azimli öğrencilerimiz var fakat kütüphanemizde onlari daha fazla geliştirecek, kitabi sevdirecek, hayal dünyalarını zenginleştirecek kitaplarımız hiç yok inanın bölge çocuklarının kitap desteğinize çok ihtiyacı var.

 193. Halil Bahadır dedi ki:

  Merhaba, okulumuz Şereflikoçhisar Nizamülmülk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kütüphanesi için 200 kadar güncel kitaba ihtiyacımız vardır. Kütüphanemizi yenileme çalışması yaptık fakat raflar boş kaldı. Yardımcı olursanız seviniriz.
  ADRES: Emek Mah. İstikbal Cad. No:2 Şereflikoçhisar/Ankara
  Tel:0553 241 41 54

 194. Yasemin dedi ki:

  Merhaba,
  Ben Tekirdağ Çerkezköy de görev yapan bir sınıf öğretmeniyim. Sınıfımız için 2. sınıf düzeyinde hikaye kitabına ihtiyacımız var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  Yasemin Şener
  Kızılpınar ilkokulu
  ydoksanoglu61@gmail.com

 195. Ersin dedi ki:

  Merhaba biz Solhan Atatürk Ortaokulu öğretmenleri olarak yeni yapılan okulumuza öğrencilerimizin faydalanmaları için kütüphane kazandırmak istiyoruz.Çıkmış olduğumuz bu yolda bizlere yardımcı olup bu kampanyamızı duyurarak bizlere kitap göndermenizi canı gönülden arzuluyor selam ve saygılarımızı iletiyoruz.

 196. Gökhan Erbay dedi ki:

  Üniversite şehri olan Karabüke üniversitelilerin ikamet ettiği mahalledeki camiye kütüphane açmaya çalışıyorum. Ben ve arkadaşlarım cami imamından izin alıp camide yer tahsis ettik ama malesef kitap ve daha birçok şeye ihtiyacımız var. Bize yardım edebilirmisiniz acaba?

 197. Sercan ŞİMŞEK dedi ki:

  KÜTÜPHANE KURMAYA ÇALIŞIYORUZ
  Merhabalar Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde bulunan Aktoprak Anadolu Lisesi adlı köy okulunda görev yapan Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Okulumuz köy okulu olduğundan dolayı taşımalı servis ile öğrencilerimiz bulunmaktadır. Bu sene okulumuza kütüphane kurmayı planlıyoruz fakat imkanlarımız çok kısıtlı burada okuyan öğrencilerimizin Türkçelerini geliştirmeleri adına kitaba ihtiyaçları bir hayli fazladır. Kitaba ulaşma konusunda şehir merkezlerinde okuyan öğrenciler kadar şanslı değiller bizler okul öğretmenleri olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz fakat yetersiz kalıyor. Geleceğe dair memleketimiz için umut vaad eden öğrencilerimiz var bu öğrencilerimizin ellerinden tutarken sizlerden de yardım bekliyoruz. Okulumuza kurmaya çalıştığımız kütüphaneye sizlerden lise düzeyinde (kütüphane araç gereçleri, roman,hikaye,deneme, dergi, test kitabı,ansiklopedi kırtasiye malzemelerivb.) bağışta bulunmanızı rica ediyoruz. Eğitimin yatırım işi olduğu bilinciyle yardım ellerinizi okulumuza da uzatacağınızdan hiçbir şüphemiz yoktur. Hoşça kalın.
   Sercan ŞİMŞEK
  Aktoprak Anadolu Lisesi 
  Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
  TLF: 0535 440 83 83
  Email: serkansimsek27@hotmail.com
  Adres: Kirazlı Bahçe Mahallesi Atatürk caddesi no:2 Aktoprak Anadolu Lisesi Gaziantep/ Şehit Kamil

 198. Ebru dedi ki:

  Mardin IMKB Anadolu lisesi 15 18 yaş grubu öğrencilerime okuma kitabı lazım. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum

 199. Ender Arslan dedi ki:

  Merhabalar Gaziantep Araban Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde çalışıyorum. Okulumuzda kitap konusunda ciddi sıkıntılar var eksiğimiz çok. 100 temel eser dahi yok maalesef. Desteklerinizi bekliyoruz.

 200. Gönüllü Toplumsal Hizmetler Kulübü dedi ki:

  Merhabalar,biz Anadolu Üniversitesi’nin bünyesindeki öğrenci kulüplerinden biri olan Gönüllü Toplumsal Hizmetler Kulübü’yüz.Tozlanmasın Okunsun Projesi kapsamında ihtiyacı olan il ve ilçelere kitap bağışında bulunuyoruz fakat stoktaki kitaplarımız tükenmek üzere ve kitap toplamaya çalışıyoruz.Bize yardımcı olabilirseniz çok mutlu oluruz.
  İletişim:
  Tozlanmasın Okunsun Proje Sorumlusu Ahmet Berat PORTAKAL
  Telefon Numarası:05358235748
  Mail: ahmet33berat@gmail.com
  adres:
  1 numaralı adres: Anadolu Üniversitesi Öğrenci Merkezi Kat:3 Gönüllü Toplumsal Hizmetler Kulübü Ofisi
  Tepebaşı/Eskişehir
  2 numaralı adres: Yenibağlar Mahallesi Beraberlik Sokak 86/4 Tepebaşı/Eskişehir

 201. Serap dedi ki:

  Afyonkarahisar /Çobanlar ilçesinde Türkçe öğretmeniyim . Okulumuzda kitap eksiğimiz var. Ortaokul seviyedeki kitaplar için yardımlarınızı bekliyoruz. Sevgiler

 202. Onur TOPCU dedi ki:

  Merhabalar. Ben Şırnak Cizre Taşhöyük ilk/ortaokulunda Türkçe Öğretmeniyim. Okulumuzun kütüphanesi bomboş. Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin.

 203. Semra dedi ki:

  Iğdırda TÜRK DILI VE EDEBİYATI öğretmeniyim yeni açılan okulum için kutuphane kurmak istiyorum bağışlarınızı bekliyorum. Iğdır merkez TOBB MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI ILETIISM NO 05433668226

 204. Emine özçetin dedi ki:

  Aydın yılmazköy’de türkçe öğretmeniyim okulumuzun kütüphanesinde kitap yok denecek kadar az. 85 öğrencimiz var. Onlar için kitap ve kırtasiye yardımı yapabilecek olanlar varsa sevinirim. İletişime geçelim.

 205. Şahin İnanç Özkaya dedi ki:

  Üniversiteyi kazanmış kardeşimden kalan kullanılmış kullanılmamış bir çok üniversite hazırlık kitapları bulunuyor. Ne zamandır bir yere bağış yapmak istiyorum ve kullanılmış kitapları da çöpe atmak yerine işe yarasın istiyorum. İhtiyacı olan kurum veya kişiler lütfen mail atsın bana. İstanbul Maltepede ikamet ediyorum. Mail: inancozkaya@gmail.com

 206. Havva dedi ki:

  MERHABA,
  BEN KARAMAN MERKEZDE LARENDE ANADOLU LİSESİNDE ÖĞRETMENİM.OKUL KÜTÜPHANEMİZ ÇOCUKLARIN İHTIYAÇLARINA CEVAP VEREMİYOR MAALESEF.KİTAPLAR YA ÇOK ESKİ YA DA YIPRANMIŞ BİR HALDE.BU YÜZDEN GÜNCEL ÖYKÜ VE ROMANLARA İHTIYACIMIZ VAR.OKULDA 600 ÖGRENCİ VAR BİRÇOGU KÖYDEN GELEN ÖGRENCİ KİTAP ALAMAYACAK DURUMDALAR.YARDIMCI OLACAKLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

 207. Gülsüm BURUM dedi ki:

  Malatya ili battalgazi ilçesi Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Orta okulunda din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeniyim okulumuzun kütüphanesinde öğrencilerin ilgi ve becerilerine yönelik kitaplar çok az sayıda bulunmaktadır.Yardımlarınıza ihtiyaç duymaktayız.Kütüphanemizin zenginleşmesine yardımcı olursanız minnettar oluruz.Saygılar

 208. Alev güneş dedi ki:

  Merhabalar, ben ağrıda yaşıyorum. 2 çocuk annesiyim. İkiside lise oğrencileri ve cok başarılılar, lakin kitap yoksunluğundan dolayı başarı bir noktaya kadar sağlanıyor. Tek gayemiz evlatlarımızı vatana millete hayırlı şekilde yetiştirmek. Bu noktada 9. Ve 11. Sınıf test kitapları ve okuma kitaplarına ihtiyacımız var. Simdiden tesekkur ediyoruz.

 209. Olcay Köybaşı dedi ki:

  Almus Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde görev yapmaktayım. İlçedeki tek lise olduğumuz için tüm ilçe halkının faydalanabileceği bir kütüphane oluşturmaya çalışıyoruz. Bunun için lise düzeyindeki kitap bağışlarınızı bekliyoruz.
  Mail: olcaykoybasi@hotmail.com
  Almus Çok Programlı Anadolu Lisesi
  Erek Mahallesi, Menekşeoğlu Caddesi, no:40/1
  Almus/TOKAT

 210. MAHİR ÖZGÜNEY dedi ki:

  KONYA İLİ BOZKIR İLÇESİ KİLDERE MAHALLESİ KİLDERE İLK-ORTAOKUL MÜDÜR VEKİLİYİM.OKULUMUZDA KÜTÜPHANE AÇMAYI DÜŞÜNÜYORUZ.YARDIMLARINIZI BEKLİYORUZ.

 211. Kübra didinmez dedi ki:

  Merhaba.. Nevşehir de köy okulunda görev yapıyorum.. kütüphanemiz var ama kitabımız yok sizden destek bekliyorum. 7-12 yaş aralığında kitaplara ihtiyacımız var..
  5392992828
  Kubradidinmez@hotmail.com
  Tepeköy ortaokulu/Acıgöl/ Nevşehir

 212. Fatma Şavklı dedi ki:

  İyi günler. Şanlıurfada bir köyde lisede görev yapıyorum. Öğrencilerimizin kitaplara ulaşma imkanı yok. Okulumuzun da kütüphanesi yok. Kütüphane kurmak istiyoruz ama raflarımız bomboş. Türkçe hikaye roman dışında, basit seviyede İngilizce hikayeler varsa elinizde onlarr da çok faydalı olacaktır.
  Öğrencilerimizin geleceğine katkıda bulunabilirseniz çok seviniriz

  Adres: Mutluca Mahallesi, Mutluca Ali Koç Çok Programlı Anadolu Lisesi, 63290, Haliliye/ŞANLIURFA

  İletişim:
  fatmasavkli@hotmail.com

 213. Aygül KARTAL dedi ki:

  Şırnak Silopi Çukurca Ortaokulu Okul Müdürüyüm. Okulumuzun sitesini şöyle bırakıyorum :

  http://www.silopicukurcaortaokulu.meb.k12.tr

  Kütüphanemiz var ancak kitaplara ve kırtasiye malzemelerine ihtiyaç duyuyoruz. Çocuklarımızın ufkunu Plütona taşımak için eğitim ve öğretim materyalleri şart.

  Teşekkür eder sevgilerimizi yolluyoruz.
  İletişim : Aygül Kartal Tel: 05392046941 e posta : pisces.zoya@gmail.com Adres: Yeniköy Köyü Çukurca Mezrası Silopi Şırnak

 214. Gözde dedi ki:

  Merhabalar ben Mardin Kızıltepe ilçesinde köy okulunda İngilizce öğretmenliği yapıyorum. Okula yeni geldim ve 8. sınıfların dersine girmekteyim. Çocuklarımın ingilizce test kitapları yok ve malesef bunu karşılayacak maddi durumları da yok. Ben elimden geldiğince kendi maddi imkanlarımla onlara test alamaya çalışıyorum ama yine de çok yetersiz kalıyor. Gerçekten çok çaresiz bir haldeyim şuan. Çocuklarım çok istekli ve azimliler. Yardımcı olabilirseniz çok ama çok minnettar kalırız. Farkedilir miyim bu kadar mesaj arasından bilemiyorum ama bir ümit bekleyeceğim. Öğrenci mevcudumuz 35’tir. Şimdiden teşekkür ederim

  İletişim: Gözde DEMİR ( 0543 595 33 38 )
  Sancarlı İmam Hatip Oratokulu Kızıltepe / Mardin

 215. Talip dedi ki:

  Merhaba değerli hocalarımız bu yıl aktif hale gelen anadolu lisemiz icin lise duzeyinde kitaplara ihtiyacımız vardır. Yardımcı olmak isteyenler bana ulasırsa sevinirim. Gerekli okul bilgileri iletisime gecen hocalarımıza verilecektir. Şimdiden tesekkur ederim.

  05415764436 ( şanlıurfa rehber hocası)

 216. Umut dedi ki:

  Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesine bağlı Karatepe köyünde Türkçe öğretmeni olarak çalışıyorum. Okulumuza bir kütüphane kuracağız. 5.-8. sınıf aralığında kitaplara ihtiyacımız var.
  Kitap yardımında bulunmak isteyen arkadaşlar için okulun sitesini aşağıya bırakıyorum.
  http://www.karatepeortaokulu63.meb.k12.tr

 217. MUHARREM dedi ki:

  Merhabalar. Ağrı Doğubayazıt’ta Türkçe öğretmeniyim. Okulumuzun nüfusu 600 öğrenci ve okulumuzda kütüphanemiz yok. Kütüphane kurmak istiyoruz. Bu konuda yardımcı olabilecek 7-14 yaş arası tüm kitaplara ihtiyacımız var. Yardımlarınızı bekliyoruz.
  Okulumuzun adresi: GAZİ ORTAOKULU BÜYÜK AĞRI MAHALLESİ ÇEŞME SOKAK NO:28 DOĞUBAYAZIT/AĞRI
  Okulumuzun internet adresi: doğubayazitgaziortaokulu.meb.k12.tr
  İletişim : mhrrmzdmr@gmail.com 05438866031

 218. Kemal dedi ki:

  Şırnak Uludere ilçesine bağlı Taşdelen köyünde görev yapmaktayım. Burada öğretmen arkadaşlarla birlikte kollarımızı sıvadık ve kütüphane oluşturmaya karar verdik.Okulumuz ikili eğitim ve çok fazla öğrencimiz var 1-8.sınıf aralığında hikaye kitaplarına ihtiyacımız var.Kitap yardımında bulunmak isteyen hayırsever ve yardımsever arkadaşlar için okulun mail adresi;
  uluderetasdelenioo@gmail.com
  Şimdiden çok teşekkür ederim

 219. ERCAN KÜÇÜKOBA dedi ki:

  Merhaba,İzmir Karabağlar Şehit Komiser Abdullah Ortanca Orta okulunda yeni bir kütüphane açtık ve yeterli kitabımız yok.Romandan hikaye fen bilimleri matematiğe kadar değişik alanda 9-13 yaş grubu için kitaplara ihtiyacımız var.Duyarlı kişilerin desteğiyle umudumuz olan çocukların geleceği daha parlak olacaktır.Okul 701 öğrencilidir.
  Müdür yardımcısı Ercan KÜÇÜKOBA:05337485812
  Okul telefonu:02322370766
  adres:Aydın mahallesi 4276 sokak no:38 Karabağlar İzmir

 220. büşra dedi ki:

  iyi günler gaziantep in islahiye ilçesine bağlı ortaklı köyünde rehber öğretmenim. yeni kurduğumuz kütüphanemizin kitap yardımına ihtiyacı var ilk ve ortaokul birlikte. okulumuza yardımcı olursanız çok seviniriz.
  mail adresi: pd.busra@gmail.com
  iletişim tel: 5413865440

 221. Asiye Boran dedi ki:

  Merhaba , Siirt merkez Gazi Ortaokulunda Türkçe öğretmeniyim. Okulumuzda ne bir kütüphane ne bir kitaplık var. Ogrencilerimin kitapla tanışmaya kitap okumaya çok ihtiyacı var. Ancak okulumuzunda mahallemizinde imkanları çok kısıtlı okulumuz için kaynak kitaplar ve 5.6.7.8 sınıflara uygun okuma kitapları istiyorum ya da kütüphane kurulmasini.. Şimdiden teşekkür ederim. Siirt merkez Gazi ortaokulu Türkçe öğretmeni Asiye Boran telefon numaram 05307479712 okul adresi İnönü mahallesi Cumhuriyet caddesi Cumhuriyet karakolu karşısı gazi ortaokulu. E mail adresi asiyeyilmaz0101@hotmail.com

 222. Sevil sezen biçer dedi ki:

  Merhabalar okulumuz yeni açılan bir lise olduğundan kütüphanemizde hiç kitap bulunmamaktadır. Sizden ricam kitap gönderme imkanı olanlar aşağıdaki mail adresinden bana ulaşabilirse adres paylaşımı yapabilirim. Destekleriniz için şimdiden çok teşekkürler. seviladakli@mynet.com

 223. ŞEYMA ÇİÇEK dedi ki:

  iyi günler,
  hatay/iskenderun’da matematik öğretmeni olarak görev yapıyorum. rehberliğimde bulunan 30 öğrencimle sınıf kütüphanesi oluşturmak istiyorum. 13-14 yaş aralığına uygun 30 tane kitap rica ediyoruz. okulumuz oldukça kalabalık olduğu için, sınıf düzeyinde okuma yarışmaları yapmak hayalimiz. hyardımcı olursanız çok seviniriz.

 224. Durdane Kısa dedi ki:

  Merhabalar ben Muş Merkez Şehit İzzettin Polat Ortaokulunda rehber öğretmen olarak görev yapıyorum öğrencilerimin hem kitaba hem kaynak kitaba (özellikle 8. Sınıf öğrencilerimin ) ihtiyacı var maddi durumları izin vermediğinden ötürü çok zorlanıyorlar bize bu konuda yardımcı olmak isterseniz çok seviniriz

 225. Sibel Esin dedi ki:

  Açık Öğretim Üniversitesi İktisat Fakultesi Çalışma Ekonomisi Kitaplarımı bağışlamak istiyorum.

 226. Okan ÖZBAKIR dedi ki:

  Merhabalar, Van/ Edremit Müslih Görentaş Ortaokulunda Türkçe Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuz kütüphanesinde maalesef çok az sayıda kitabımız mevcut. Bu mevcut kitapların büyük bir bölümü de eski tarihli. Yarınlarımızın geleceği olan kıymetli öğrencilerimize onlara yeni ufukların kapılarını aralayacak kitaplara ihtiyacımız var. Şimdiden ilginiz için çok teşekkür ederim.

  Van/ Edremit Müslih Görentaş Ortaokulu
  Tel: 0 432 217 51 61
  Tel: 05462231400 – E-Posta: okanozbakir1414@gmail.com
  Adres: Süphan Yüniplikköyiçi Mah.3. Sok. No:13 Edremit/Van

 227. Umut Yağcı dedi ki:

  Diyarbakır’da köy okulumuzdaki ilk ve ortaokul öğrencilerin geleceğine bir kitapla sen de destek ol.
  İlkokul ve ortaokul okuma kitapları ve kırtasiye malzemeleri ihtiyacı vardır.
  İlginiz için çok teşekkür ederiz.
  Not: Ptt kargo ile kitap gönderimler 3tl
  İletişim: 04122253635
  Adres: Övündüler Tokaçlı Mezrası İlk-Ortaokulu Diyarbakır Siverek yolu üzeri 23.km Bağlar / Diyarbakır

 228. Funda Kaleli dedi ki:

  Merhabalar; Kayseri/Develi Gazi İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapıyorum. Okulumuzun ilkokul seviyesinde okuma kitaplarına ihtiyacı var. Kitap yardımında bulunma imkanınız olursa okul olarak çok seviniriz.

 229. Murat Türkmen dedi ki:

  Merhabalar,
  Gaziantep Sadettin Batmazoğlu İlkokulu’nda sınıf öğretmeniyim. Çocuklarım bu yıl ikinci sınıftalar fakat sosyoekonomik sebeplerle kitaplara ulaşma konusunda zorluk yaşıyoruz. Kitap okumayı seven çocuklarıma da elinizi uzatırsanız yeni bir neslin daha duyarlı olmalarını sağlayacaksınız. Şimdiden çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla.
  Tel. 0546 654 18 34
  Adres. Göllüce Mah. 57 No.lu Sk. Sadettin Batmazoğlu İlkokulu Şehitkamil/Gaziantep

 230. Merve yılmaz dedi ki:

  Merhabalar muş merkeze bağlı bir köy okulunda görev yapıyorum. Okulumuzda yok denecek kadar az kitap var. Yardımlarınızı bekliyoruz. Ortaokul seviyesine uygun eğitici ve eğlendirici türden kitaplar olursa çok sevinirim. şimdiden teşekkürler. Adres: karakuyu köyü merkez/muş
  Tel: 05385568507

 231. Sevgi dedi ki:

  Gaziantep Yukarıbeylerbeyi Ilkokulunda sınıf öğretmeniyim. 2 . sınıf düzeyinde kaynak kitaba ihtiyacımız var.
  Yardımcı olmak isteyenler sevgi-uzumcu@hotmail.com adresinden bana ulaşabilir.

 232. Sırma kamak özçelik dedi ki:

  Merhaba hakkari şemdinlide görev yapıyorum. Okulumuz daha önce başka bi okul binasindaydi. Simdi yeni binamiza geçtik. Eksiğimiz çok. Burdaki çocukların okumaya ihtiyacı var. Okulumuzda bi kütüphane yok maalesef yardımlarınızı bekliyorum.
  Bilgisayar laboratuarımız yok. Çocuklar bilişim derslerini işleyemiyorlar.

  İletişim
  Şemdinli imam hatip ortaokulu
  Sırma Kamak Özçelik matematik öğretmeni

  05051137025

 233. Tülay Durmuş dedi ki:

  Merhaba ben Bitlis Güroymak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Türk dili ve edebiyatı öğretmeniyim. Maalesef okulumuzun bir kütüphanesi yok ve bir kütüphane kurmak istiyoruz ancak okulumuzun bu kütüphaneye ayırabilecek bütçesi yok eğer bize kitap bağışında bulunabilirseniz çok memnun oluruz.

  • Tülay Durmuş dedi ki:

   Adres :kümbet mahallesi barakalar caddesi 312 nolu sokak Bitlis /Güroymak
   Okul :GÜROYMAK MESLEKİ TEKNİK VE ANADOLU LİSESİ

 234. Halil S. AKTUĞ dedi ki:

  Yeni kurulan kütüphanemiz için 9-15 yaş gurubuna hitap eden kitaplara ihtiyacımız var.
  İzmir Karabağlar Şehit Komiser Abdullah Ortanca Ortaokulu
  4270. Sokak No:63 Aydın Mahallesi Karabağlar/İZMİR
  02322370766 – 05069022166

 235. YUNUS dedi ki:

  Merhabalar… Okulumuzun kütüphanesinde kitap eksiği bulunmaktadır. Öğrenciler güncel kitapları okumak istiyor ama malesef bunu gerçekleştiremiyoruz. Sizden ricamız lütfen bize yardımcı olunuz…

 236. Mehmet Ali ŞENEL dedi ki:

  Merhabalar. Şırnak merkez Atatürk İlkokulunda 2.sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım. 2. ve 3. Sınıf düzeylerinde kaynak kitaplara ve hikaye kitaplarına ihtiyacımız var. Yardımcı olursanız öğrencilerimi çok mutlu edersiniz. İlgi ve alakanız için şimdiden teşekkür ederim. İletişim:05379773394
  mehmetalisenel5@gmail.com

 237. Tuba Doydu dedi ki:

  Merhabalar. Ağrı İMKB Gazi Ortaokulu’nda Sosyal Bilgiler öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Eldeki imkanlarla kütüphanemiz için kitap derledik ama yeterli olmuyor. Ortaokul seviyesi için roman, hikaye, deneme gibi kitap türlerine ihtiyacımız var. Yardımcı olursanız çok seviniriz. İletişim için:
  05427200745

 238. Tuba Doydu dedi ki:

  Numarayı yanlış yazdım doğrusu: 0541 720 07 45

 239. Ömür dedi ki:

  Merhabalar izmir kiraz iğdeli ortaokulunda görev yapmaktayım. Kütüphanemizi kurduk fakat kitap sayımız çok az yardımcı olursanız çok seviniriz. İletişim: 05549401384

 240. cemal sebat dedi ki:

  Merhabalar ben Siirt’in Eruh İlçesinde Cumhuriyet İlkokulunda görev yapmaktayım sınıf kitaplıklarımız için hikaye kitaplarına ihtiyacımız bulunmaktadır. Yardımcı olabilecek herkese öğrencilerimiz adına şimdiden teşekkür ediyoruz. Tel:05442811567

 241. ZEYNEP dedi ki:

  Merhaba ben şanlıurfa haliliye Tepedibi imam hatip ortaokulunda öğretmenlik yapıyorum öğrencilerimin bir kütüphanesi yok okuyabilecekleri her türlü kitap yaprak test test kitabı ihtiyacı vardır. Yani her türlü yardıma

 242. Ezgi akbaş dedi ki:

  Merhaba Giresun/ Görele Anadolu Lisesinde görev yapmaktayım. Okulumuzun kütüphanesi çok yetersiz ve olan kitaplarda çok eksik bizlere destek olabilirseniz öğrencilerim ve ben çok mutlu oluruz. Lise düzeyine uygun dünya klasikleri ve Türk edebiyatı eserlerine ihtiyacımız var.
  Adres: sayfiye mahallesi ziya efendi sokak görele anadolu lisesi Görele/Giresun
  Telefon numarası : 04545133402
  İlgilenen öğretmen:ezgi akbaş

 243. Ezgi akbaş dedi ki:

  Merhaba Giresun/ Görele Anadolu Lisesinde görev yapmaktayım. Okulumuzun kütüphanesi çok yetersiz ve olan kitaplarda çok eksik bizlere destek olabilirseniz öğrencilerim ve ben çok mutlu oluruz. Lise düzeyine uygun dünya klasikleri ve Türk edebiyatı eserlerine ihtiyacımız var.
  Adres: sayfiye mahallesi ziya efendi sokak görele anadolu lisesi Görele/Giresun
  Telefon numarası : 04545133402

 244. Gül Ayşe Aydın dedi ki:

  Merhaba ben Hatay Yayladağı Atatürk Ortaokulunda öğretmenim. İsmim Gül Ayşe Aydın. Okulumuza köylerde çok fazla öğrenci geliyor ve sınır bölgesinde olduğumuz için Suriyeli öğrenci sayımız da çok fazla. Ve malesef kitap sayımız yetersiz olduğu için bir kütüphanemiz yok. Destek olmak isteyenlerin ortaokul seviyesine uygun kitap yardımlarını ve sınava hazırlanan 8. sınıf öğrencilerimiz için kitap ya da deneme yardımlarını bekliyorum. İletişim: 05439464524

 245. Berat dedi ki:

  Merhabalar .Diyarbakır Bismil Balcılar Köyü İlkokulunda Sınıf Öğretmeni olarak görev yapmaktayım.Kendi imkanlarımızla kütüphane amacıyla kullanmak için bir kitaplık temin ettik ama kitabımız yok denilecek kadar az öğrenci sayımız toplam 15 . Yardımcı olursanız çok memnun oluruz.
  İletişim:0538 333 57 64

 246. Pelin Özkan dedi ki:

  Şanlıurfa Hilvan ilçesinde ki okulumuz lise düzeyinde ve okul kütüphanemizde hiç kitap yok bize umut olursanız çok seviniriz. Teşekkürler

 247. Yuslu dedi ki:

  Şanlıurfa Karaköprü Ayşe hümeyra kız Anadolu İmam Hatip Lisesi. Okulda kütüphane yok ve oluşturmak istiyoruz. Okulumuzda ortaokul kısmıda vardır. Ortaokul ve lise için kitap yardımınızı bekliyoruz. Adres: Atekent Mah. 6093. sok no8 Karaköprü telefon no:0414 347 1947

 248. Hamza Türkmen dedi ki:

  Merhabalar Konya İli Yunak İlçesi Kıllar İlkokulu’na açacağımız kütüphane için kitap desteğine ihtiyacımız var.İrt.Tel:05466701150

 249. DEVRAN KOÇ dedi ki:

  İyi Günler. Ben Devran KOÇ.
  Van/Erciş Alaattin Sucular Ortaokulunda Matematik Öğretmeni olarak görev yapmaktayım.
  Bu sene göreve başladım ve 5 B sınıfının sınıf öğretmeniyim. Öğrencilerimizle her gün 1 saat kitap okuma etkinliği yapmaya çalışıyoruz fakat kitaplarımız yetersiz. Okunacak kitabımız yok denecek kadar var. Ailelerin ekonomik durumu malesef çok kötü. Aile bireyleri genelde işsiz. Bu yüzden kendilerinden kitap konusunda bir destek göremiyoruz. Okulumuz deprem görmüş ve yeni binasında yavaş yavaş kendini toparlamaya çalışıyor. Yönetimimiz çok iyi niyetli fakat ekonomimiz buna pek izin vermiyor.
  Siz değerli büyüklerimden öğrencilerimin okuyabileceği öykü,hikaye,100 temel eser vs gibi çocuk kitaplarından göndermeniz konusunda yardım bekliyorum.

  Okul adresi: Kışla Mahallesi Yukarı Çınarlı Caddesi Erciş/Van Alaattin Sucular Ortaokulu
  Devran KOÇ
  iletişim: 0531 452 2116

 250. Sevgi DAĞLAR dedi ki:

  Merhaba.İnternette araştırma yaparken, sizin sitenize ulaştım.Ben Eskişehir’de Fahri Günay Ortaokulu’nda görev yapmaktayım. Okulumuz Eskişehir’de ama ,maddi açıdan çok zayıf öğrencilerin okuduğu bir okul.Ben buraya atandığım zaman ,gerçekten çok şaşırmıştım.Okulumuz , Türkiye’nin her yerinden göç alan bir semtinde bulunuyor..Çocuklara, velin ne iş yapıyor, diye sorduğumuzda ,inanın % 80 inşaat işçisi ,diye cevap veriyor.Öğrencilerimize okuma sevgisini aşılamaya çalışıyoruz ama okuyacakları kitapları yok.Bu konuda bize yardımcı olursanız çok seviniriz.
  Fahri Günay Ortaokulu Çamlıca Mahallesi Sürücüler Sokak No:37 Tepebaşı /ESKİŞEHİR

 251. Mustafa mazlum Çakmakcı dedi ki:

  Merhaba İstanbul Sultangazide sosyal bildiler öğretmenliği yapmaktayım okulumuzda kütüphane Yok yardımlarınızı bekliyoruz teşekkürler 05546451997

 252. Merhabalar.Öncelikle tüm yardımseverleri tebrik eder bu hayırlı gönül birliklerinin devam etmesini umarım.Ben İstanbul Arnavutköy ilçesi Malazgirt İlk/Ortaokulu müdür yardımcısı Anıl OĞUZ.okulumuzun bulunduğu ilçe İstanbul’un en gelişmemiş ilçelerindendir.okulumuzda bulunduğu konum itibari ile dar gelirli ailelerin çocuklarının geldiği kısıtlı imkanların olduğu bir yere bulunmaktadır.2 gün önce okul kütüphanemizi açtık sırf yavrularımızı kitap okumaya özendirelim diye ancak 900 öğrencili okulumuzun kütüphanesinde toplasanız 80 kitabımız yoktur.İstanbul da böyle bir okul olması da ayrıca üzüntü vericidir.Sizlerden İlkokul ve ortaokul düzeyinde olabildiğince kitap rica ediyoruz.Bunu öğrencilerim ve gelecek adına istiyorum.Ne kadar çok okuyan nesil olursa o kadar çok sorgulayan nesil araştıran nesil ve gelecek olacaktır.Yardımlarınızı bekliyoruz.Buna çok ihtiyacımız var

 253. Emrah dedi ki:

  Merhabalar Yükseova/HAKKARİ 5 Mayıs ortaokulunda görev yapıyorum. Elinizde kitap varsa yardımcı olursanız öğrencilerimle beraber minnettar kalırız. Sevgiler iyi çalışmalar Emrah: 5374870225

 254. Hazni Ersoy dedi ki:

  Merhaba ben Hazni Ersoy.Şırnak İdil Zeynel Abidin İlkokulunda öğretmenim.Kütüphanemiz araştırma ve ödev hazırlamak için gerekli hiçbir ansiklopedi dergi yada bilimsel kitap bulunmamaktadır.Okulumuza desteklerinizi bekliyorum.

 255. Asuman Kök dedi ki:

  Merhabalar Isparta Keçiborlu Senir İlkokulunda idareciyim. Bir hayırseverimiz tarafından güzel bir kütüphanemiz oldu. Kitap yardımına ihtiyacımız var. Henüz raflarımız bomboş. Bize destek olabilecek kitap dostlarına ihtiyacımız var. Inşallah bize umut olursunuz.

 256. Zübeyde erzen dedi ki:

  Ben diyarbakir 24 kasim ilkokulu ogretmen dolabi pano ve kitap giyim kalem defter silgi olursa iyi olur.3.sinif ilkokul.

 257. Kursat dedi ki:

  Merhabalar.van/Erciş ÇELEBİBAĞİ Karakoyunlu ortaokulunda Türkçe öğretmeniyim.okulumuzda kütüphane yok ve çok az kitap var. Her çocuk bir kitap her çocuğa bir kitap kampanyasında bize desteklerinizi bekliyorum tel 05396245350

 258. Derya dedi ki:

  Mrb Adana da Sarıçam bölgesinde Cemil Meriç Ortaokulunda Rehber Öğretmen olarak görev yapmaktayim . Okulumuz yeni açıldı kütüphanesi çok zayıf öğrencilerim yurdumun en temiz en berrak insanlari onlar fisratlari yok maddi durumlari iyi değil herşeye kolayca ulasamiyorlar … Kütüphanemizi zenginlestirmeye çalışıyorum bu süreçte bana katki sağlamak isteyen olursa çok mutlu olurum . Adım Derya Kocaoğlu
  Tel:05075880090
  deryapdr91@gmail.com mail adresim

 259. Rasih dedi ki:

  Merhabalar Afyonkarahisar Emirdağ Davulga Kasabası ilköğretim okulu müdür yardımcısıyım. Okulumuzda kütüphane yoktu üstelik kütüphane olarak kullanacağımız fazla sınıfımız da yoktu. Bizde koridor kütüphane yaptık.Ilkögretim kurumu olduğumuz için 6-14 yaş aralığına hitap eden kitaplara ihtiyacımız var. Desteklerinizi bekliyor şimdiden öğrencilerimiz adına tesekkur ediyoruz. Davulga kasabası, Davulga ilköğretim okulu , Emirdağ Afyonkarahisar tel : 5533094336

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: