Uruguay Gezi Notları

uruguay gezi notlari

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

10 Yorum Var

 1. Bayram diyor ki:

  Mehmet bey merhaba, ben geçen Ağustos Buenos Aires ve Uruguay’da Montevideoyu gezmiştim ve Buenos Airesi gerçekten çok sevmiştim hatta dolandırılmanın kıyısından dönmüş olmama rağmen !! Şimdi kısmet olurs önümüzdeki Ağustos Buenos Aires’ten başlayarak iguazu ve oradan Paraguay,Bolivya,Peru ,Ekvator,Kolombiya ve Venezuella yapmak istiyorum zamanım kalırsa Şili ve diyorumki buralar için minimum kaç gün gerekir sizce Not:yolculuklarım muhtemelen otobüsle olacak

  • Rotasız Seyyah diyor ki:

   Bu soruya cevap vermek zor. Bir ulkeyi bir haftada da gezebilirsiniz 6 ayda da. Soylediginiz ulkeler icin minimum 2 ay gerekir gibi. Hakkiyla gezilmez ama.

 2. anıl diyor ki:

  Slmlar.bloğunuz çok iyi olmuş tebrik ederim.uruguay hakkında hep başka düşünürdüm,yazdıklarınız benim için bilgilendirici oldu.

  • Rotasız Seyyah diyor ki:

   Teşekkürler. Uruguay benim için de hayal kırıklığıydı. Belki uzun süre kalıp, tecrübe etmedim ama 4 gün içinde gördüklerim ülkeyi anlamama biraz yetti diye düşünüyorum. Pahalı olması, öyle çok da görülecek pek bir yerinin olmaması… ne bileyim sevemedim bir türlü. Kesinlikte Türkiye’den kalkıp da tek Uruguay için gezmeye gidilmez, değmez. Ama vaktiniz vardır, Arjantine gitmişinizdir, e oralara gitmişken de Uruguay’a da uğranılabilir.Fazlası değil.

 3. anıl diyor ki:

  Özellikle Uruguay’a gitmeyi düşünüyordum fakat şimdi Peru bana daha çekici gelmeye başladı.sırf turistik amaçlı değil lokal yaşantıya katılmak için uygun olabilir diye düşünüyorum.

 4. Betus diyor ki:

  1 haftadır bu yazı dizisinin etkisinden çıkamadım nefis bi macera.

 5. Fahrettin diyor ki:

  Mehmet bey size imrendim gercekten cok gjzel bir blog takipteyim peruyu inanilmaz merak ediyorum kismet gorurum belki

 6. Abdullah diyor ki:

  Muhteşemsiniz bir solukta güney amerikayı yaşadım özellikle peru inanılmaz emeğinize saglık

 7. Toprak diyor ki:

  Yazilariniz cok ilham verici suan Dominik Cumhuriyetinde okuyorum buraya ugrarsaniz misafir etmek isterim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: