Sponsorlar

Ana Sponsor
columbia-logo

1938’de kurulan Columbia Sportswear Company, şapka distribütörlüğü yapan küçük bir aile şirketiyken dünyanın en geniş dış giyim markalarından biri haline gelmiştir. Aynı zamanda Amerika’da kayak giyiminde önde gelen markalar arasında yer almaktadır. Columbia’nın yoğun olarak çizgisi; dış giyim, spor giyim, dayanıklı ayakkabı ve aksesuar alanlarında geniş bir çeşitlilik sunar. Geliştirilen ürünler işlevsel olma özelliği gösterirken aynı zamanda modaya uygun olarak şık dizayn edilmişlerdir.
Sponsorluk detayı:  Columbia Sportswear Türkiye olarak 2015 Eylül ayı itibariyle gezi masraflarının karşılanması, giyim ve ekipman desteği.

Kamera Sponsoru
canon_lg

1937’de kurulan Canon, İş Çözümleri, Tüketici Ürünleri, Yayın ve İletişim, Medikal Sistemler ve Endüstriyel Ürünler gibi çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir. Yıllık 3.467 milyar Yen tutarındaki net satışları ve 200’e yakın firmadaki yaklaşık 118.000 çalışanı ile Canon dünyanın en tanınan ve saygı duyulan küresel şirketlerinden birisidir. 2007’de Business Week’in ‘Dünyanın En İyi Global Markaları’ listesinde 36. sırada yer almış ve Fortune, Canon’u dünyanın en beğenilen firmaları arasında ‘All Star’ listesine eklemiştir.
Sponsorluk Detayı: Canon Eurasia Türkiye olarak Mart 2016 itibariyle kamera ve aksesuar sponsorluğunun yanısıra aylık maddi destek.

Bilet Sponsoru
Qatar_Airways_Logo

1993 Yılında kurulan Katar Hava Yolları Doha, KATAR merkezli ulusal havayoludur ve Türkiye dahil 100’ün üzerinde uçuş noktasına hizmet vermektedir. Seyahat değerlendirme organizasyonlarından Skytrax tarafından 2011 ve 2012 yıllarında Dünyanın En İyi Havayolu seçilmiştir.
Sponsorluk Detayı:  Aralık 2014 itibariyle uçak bileti sponsoru.

Yazılım Sponsoru

DECE YAZILIM A.Ş. Büyük Veri ve Coğrafi Bilgi Sistemleri üzerine çalışan yerli bir yazılım evidir. GEODI ise firmanın geliştirdiği Yeni Nesil Bir İçerik Yönetim Yazılımıdır. Geodi, Üst Yönetim dahil tüm çalışanların bilgiye erişim, paylaşım, yedekleme ve analiz ihtiyaçlarını karşılar. Yapay Zeka temelli tasarımı ile veri girişi gerektirmez ve benzersiz özellikler sunar.
Sponsorluk Detayı: 2016 itibariyle yazılım desteği ve gezi projeleri için maddi destek.

Sağlık Sponsoru

Reyap Sağlık Grubu bünyesindeki Reyap Hastanesi Çorlu şubesi 2011 yılında, İstanbul şubesi ise 2016 yılında hizmete açılmıştır. Genel hastane olarak tüm branşlarda hizmet veren Reyap Hastanesi İstanbul’da Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Tüp Bebek (IVF), Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC), Estetik, Rekonstrüktif ve Plastik Cerrahi gibi önemli bölümlerin yanı sıra Dahiliye, Genel Cerrahi, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ile Kalp ve Damar Cerrahisi Yoğun Bakım Ünitesi, Koroner Yoğum Bakım Ünitesi ile Yenidoğan Bakım Ünitesi bulunmaktadır.
Sponsorluk DetayıReyap Hastanesi İstanbul olarak Aralık 2017 itibariyle sağlık sponsoru.

Aradığım olası sponsorluklar;
– Çadır , uyku tulumu ve kamp ekipmanları için marka sponsorluğu.
– Profesyonel tripod için marka sponsorluğu.
– Kamera çantası için marka sponsorluğu.
– Uydu telefonu ve data hattı için sponsorluk.
– İletişim Sponsorluğu.
– Bilgisayar ve diğer elektronik aksesuar/ekipmanlar için genel elektronik eşya sponsorluğu.
– Kara ulaşımı ile gidilemeyen yerlere ara uçuşları yapabilmem için bilet sponsorluğu.
– Bilgisayar, telefon ve kamera gibi değerli eşyalar için ‘elektronik cihaz sigortası’ sponsorluğu.
– Güneş gözlüğü için marka sponsorluğu.
– Yapmayı planladığım ekstrem projelerim için “Proje Sponsoru” da aramaktayım. Linkten detaylara bakabililirsiniz.

Siz de sponsor olmak isterseniz editor@rotasizseyyah.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

error: