Sponsorlar

Ana Sponsor

columbia-logo

1938’de kurulan Columbia Sportswear Company, şapka distribütörlüğü yapan küçük bir aile şirketiyken dünyanın en geniş dış giyim markalarından biri haline gelmiştir. Aynı zamanda Amerika’da kayak giyiminde önde gelen markalar arasında yer almaktadır. Columbia’nın yoğun olarak çizgisi; dış giyim, spor giyim, dayanıklı ayakkabı ve aksesuar alanlarında geniş bir çeşitlilik sunar. Geliştirilen ürünler işlevsel olma özelliği gösterirken aynı zamanda modaya uygun olarak şık dizayn edilmişlerdir.
Sponsorluk detayı:  Columbia Türkiye olarak 2015 Eylül ayı itibariyle gezi masraflarının karşılanması, giyim ve ekipman desteği.

Kamera Sponsoru
canon_lg

1937’de kurulan Canon, İş Çözümleri, Tüketici Ürünleri, Yayın ve İletişim, Medikal Sistemler ve Endüstriyel Ürünler gibi çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir. Yıllık 3.467 milyar Yen tutarındaki net satışları ve 200’e yakın firmadaki yaklaşık 118.000 çalışanı ile Canon dünyanın en tanınan ve saygı duyulan küresel şirketlerinden birisidir. 2007’de Business Week’in ‘Dünyanın En İyi Global Markaları’ listesinde 36. sırada yer almış ve Fortune, Canon’u dünyanın en beğenilen firmaları arasında ‘All Star’ listesine eklemiştir.
Sponsorluk Detayı: Canon Eurasia Türkiye olarak Mart 2016 itibariyle kamera ve aksesuar sponsorluğunun yanısıra aylık maddi destek.

  Bilet Sponsoru
Qatar_Airways_Logo

1993 Yılında kurulan Katar Hava Yolları Doha, KATAR merkezli ulusal havayoludur ve Türkiye dahil 100’ün üzerinde uçuş noktasına hizmet vermektedir. Seyahat değerlendirme organizasyonlarından Skytrax tarafından 2011 ve 2012 yıllarında Dünyanın En İyi Havayolu seçilmiştir.
Sponsorluk Detayı: 
 Aralık 2014 itibariyle uçak bileti sponsoru.

Aradığım olası sponsorluklar;
– Çadır , uyku tulumu ve kamp ekipmanları için marka sponsorluğu.
– Profesyonel tripod için marka sponsorluğu.
– Kamera çantası için marka sponsorluğu.
– Uydu telefonu ve data hattı için sponsorluk.
– Bilgisayar ve diğer elektronik aksesuar/ekipmanlar için genel elektronik eşya sponsorluğu.
– Kara ulaşımı ile gidilemeyen yerlere ara uçuşları yapabilmem için bilet sponsorluğu.
– Bilgisayar, telefon ve kamera gibi değerli eşyalar için ‘elektronik cihaz sigortası’ sponsorluğu.
– Güneş gözlüğü için marka sponsorluğu.
– Yapmayı planladığım ekstrem projelerim için “Proje Sponsoru” da aramaktayım. Linkten detaylara bakabililirsiniz.

Siz de sponsor olmak isterseniz editor@rotasizseyyah.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

error: