Harita

ROTASIZ SEYYAH GEZİ HARİTASINI GEODI İLE KEŞFEDİN

HARİTADAN BİLGİYE…
Haritada seçtiğiniz bir kentin üzerine tıklayın, açılan bilgi ekranında yazının başlığına tıklayın ya da alt taraftaki ikonlardan ilk sıradaki belge ikonuna tıklayın. O kent ile ilgili Rotasız Seyyah sayfasına ulaşın.

İÇERİKLERE ERİŞİN!
Örneğin Nikaragua’daki Granada noktasına tıkladığımızda açılan sayfada ilgili yazıyı keyifle okuyun, birbirinden güzel fotoğrafları takip edin.

KENTLERİ KEŞFEDİN!
Bilgi ekranındaki ikonlar sayesinde o kentle ilgili Google sayfasına ulaşın, Google Maps ve Street Wiew sayfaları ile daha fazla bilgi edinin. Rotasız Seyyah bizi çok uzaklara götürüyor ve hayal dünyamızı genişletiyor!

SORGULAMA ÇOK KOLAY!
Sorgu ekranından kelime, yer, isim, tarih, hastag sorgusu yapabilirsiniz. Rotasız Seyyah’a yazdıysanız kendi isminizi de görebilirsiniz. Haydi hemen deneyin! :)

Rotasız Seyyah ve GEODI ile iyi keşifler dileriz.

3 Yorum Var

  1. Zehra Alıcı dedi ki:

    MERHABA MEHMET ,
    Sormak istediğim , burada gezidğimiz yerleri paylaşabiliyormuyuz yani blog sayfası yapabiliyormuyuz yoksa blogumuzu örneğin world Press de hazırladık ama bununla destekliyormuyuz zira ben blog hazırlama aşamasındayım ona göre yapacağım ..bilgi için teşekkürler ve Kırgızıstana tek başıma gidip gezebilirmiyim ..iyi geziler …

  2. Lokman dedi ki:

    Merhaba Mehmet abi,

    Japonyanın kuzeyinde bulunan Sahalin adasına bir gezi düşünüyor musunuz? Düşünmüyorsanız da listenize ekleyebilir misiniz :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: