Sponsorlar

Ana Sponsor
columbia-logo

1938’de kurulan Columbia Sportswear Company, şapka distribütörlüğü yapan küçük bir aile şirketiyken dünyanın en geniş dış giyim markalarından biri haline gelmiştir. Aynı zamanda Amerika’da kayak giyiminde önde gelen markalar arasında yer almaktadır. Columbia’nın yoğun olarak çizgisi; dış giyim, spor giyim, dayanıklı ayakkabı ve aksesuar alanlarında geniş bir çeşitlilik sunar. Geliştirilen ürünler işlevsel olma özelliği gösterirken aynı zamanda modaya uygun olarak şık dizayn edilmişlerdir.

Seyahat Sponsoru

2002 yılında temelleri atılan tatilsepeti.com, 2004’ten bu yana yıllık 20 milyonu tekil olmakla beraber toplamda 50 milyonun üzerinde ziyaretçi sayısıyla Türkiye’nin önde gelen turizm portalı konumundadır. Yurt içi online satışta sektörün öncülerinden olan tatilsepeti.com olarak, 2009 yılında dünyanın en büyük otel tedarikçilerinden Expedia ile anlaşma yaparak yurt dışı tatil satışına da başlamıştır.

Bilet Sponsoru
Qatar_Airways_Logo

1993 Yılında kurulan Katar Hava Yolları Doha, KATAR merkezli ulusal havayoludur ve Türkiye dahil 100’ün üzerinde uçuş noktasına hizmet vermektedir. Seyahat değerlendirme organizasyonlarından Skytrax tarafından 2011 ve 2012 yıllarında Dünyanın En İyi Havayolu seçilmiştir.

Sağlık Sponsoru

Reyap Sağlık Grubu bünyesindeki Reyap Hastanesi Çorlu şubesi 2011 yılında, İstanbul şubesi ise 2016 yılında hizmete açılmıştır. Genel hastane olarak tüm branşlarda hizmet veren Reyap Hastanesi İstanbul’da Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Tüp Bebek (IVF), Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC), Estetik, Rekonstrüktif ve Plastik Cerrahi gibi önemli bölümlerin yanı sıra Dahiliye, Genel Cerrahi, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ile Kalp ve Damar Cerrahisi Yoğun Bakım Ünitesi, Koroner Yoğum Bakım Ünitesi ile Yenidoğan Bakım Ünitesi bulunmaktadır.

Aradığım olası sponsorluklar;
– Çadır , uyku tulumu ve kamp ekipmanları için marka sponsorluğu.
– Uydu telefonu ve data hattı için sponsorluk.
– İletişim Sponsorluğu.
– Bilgisayar ve diğer elektronik aksesuar/ekipmanlar için genel elektronik eşya sponsorluğu.
– Yapmayı planladığım ekstrem projelerim için “Proje Sponsoru” da aramaktayım. Linkten detaylara bakabililirsiniz.

Siz de sponsor olmak isterseniz editor@rotasizseyyah.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

error: