Parasız Dünyayı Gezmek

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

12 Yorum Var

 1. Gönüllü olarak çalışma değilde couchsurfing işlemi en iyisi olacaktır keza gezerken yeni insanlar ile tanışmaktan kasıt onların yani yerel halkın içerisinde kültüründe odasında yaşamak daha güzel ve eğlenceli olur diye düşünmekteyim.

 2. Emre Durmuş dedi ki:

  Güzel bir paylaşım olmuş, anlattıklarınızın bir çoğunu yapmanın gururunu yaşadım yazıyı okurken. Yolda karşılaşmak dileğiyle..

  • Rotasız Seyyah dedi ki:

   Bazılarını benden daha çok tecrübe etmişsindir. Senin yazdığın daha değerli olur ;)

 3. ozlem dedi ki:

  bir de “trustedhousesitters” diye bir site vasitasiyla kisa veya uzun donem kalicak yer bulanlar ile tanistim ben

 4. İnanın büyük bir imrenmeyle okuyorum yazılarınızı şu hayatta en çok istediğim sizler gibi alıp başımı gitmek.umarım bir gün bende diyiyorum…

 5. merve dedi ki:

  Merhaba bu konu hakkında ufak bir sorum olucak.Yurt dışında seyahat edip ufak yolluda seyyar satıcılık tarzı gelirle kendimizi gecindirebilirmiyiz?

 6. Melih dedi ki:

  Yazılarınız deneyimleriniz çok güzel imrenerek okuyorum. Ben de merak ediyorum acaba ney üfleyerek şehir şehir veya ülke ülke gezebilir miyim? Mehmet Abi siz nasıl geziyorsunuz acaba maddiyat açısından yani? Sadece reklam, youtube, blog yazma yetiyor mu başka geliriniz var mı?

 7. reklam tabela dedi ki:

  bir web tasarımcı olarak sizce gercekten bu isle ilgilenerek dunyayı gezebilir miyim? yani boyle tanistiginiz, bu tip gezginler oldu mu? :) kendimi biraz gaza getirmeli ve bu iste ilerlemeliyim sanırım :)

  • Rotasız Seyyah dedi ki:

   İşinizi iyi yapıyorsanız, gideceğiniz ülkede anlaşacak kadar yabancı diliniz varsa neden olmasın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: